En Centilmen Hediye Rehberi: Beyefendilere Özel Aksesuar Setleri

En Centilmen Hediye Rehberi: Beyefendilere Özel Aksesuar Setleri

5499

Kravatlardan kol düğmelerine, cüzdanlardan kemerlere, parfümlerden saatlere; bu aksesuar setleri günümüzün modern centilmenleri için!

Bir yılbaşı dönemi daha yaklaştı ve sevdiklerimize ne hediye alacağımız konusu bizleri düşündürmeye başladı. Biz de bu dönemde hayatınızı kolaylaştıracak hediye rehberleri hazırlayarak doğru seçimleri yapmanız için yardımcı olmak istedik. Bugünkü konumuz günümüzün modern ve şık beyefendileri için aksesuar setleri… Birbirinden şık paketleri ile erkekler için hediye konusunda bu ideal seçenekleri GittiGidiyor’da bolca bulabilirsiniz.

Kravat setleri


Bir centilmenin olmazsa olmazlarının başında elbette ki kravatlar gelir. Kusursuz ütülü gömleğini giyip iş giden erkekler için ideal hediye seçenekleri arasında da bu kravat setleri gelir. Hediye alacağınız erkeğin stiline iyice bakın ve gardırobundaki pantolon ve gömlek renklerini inceleyin; ona göre uyumlu tonlarda kravatları bir arada bulunduran bu şık kutulu kravat setlerinden ona armağan edin.

Saat setleri


Şık beyefendiler saatlerine de çok önem verir. Farklı stilleri ile farklı uyumlar sergileyen birkaç farklı saat modeline sahip olmaları da onlar için oldukça önemlidir. Dolayısıyla siz de onun bu saat koleksiyonuna bir katkıda bulunabilir ve ona yepyeni bir erkek saati seti alabilirsiniz. Saat setinden kastımız ise bu şık kutular içerisinde yanlarında saatin modeline uyumlu erkek bileklikleri sunan bu harika hediye setleri!

Kol düğmesi setleri


Şık erkekler şık gömlekler giyer ve gömleklerini çarpıcı kol düğmeleri ile farklılaştırırlar. Aynı zamanda şık erkeklerin yanlarında hep taşıdıkları deri cüzdanları ve toplantılarında kullandıkları kaliteli kalemleri vardır. Bunların hepsini bir arada bulabileceğiniz bu erkek hediye setleri de en ideal seçenekler arasında!

Bunu da okuyun: Centilmen Erkeklere Alınması Gereken 8 Hediye

Hayatınızdaki en centilmen erkeği yaratıcı hediyenizle şaşırmaya ne dersiniz? O zaman ona geçmiş beyefendilerden alacağınız tüyolarla güzel bir hediye hazırlamanın tam zamanı!

Cüzdan – kemer seti


Deri malzemeler şık beyefendilerin en sık tercih ettiği materyallerin başında gelir. Deri bir kemer ve deri bir cüzdan, onlara sunabileceğiniz bu harika aksesuar setlerini oluşturur. Üstelik birbirinden şık kutularda karşımıza çıkan ve kimisi de isme özel kişiselleştirilebilen bu hediye setlerinden bu yılbaşında seçiminizi yapabilirsiniz.

Centilmen Hediye Rehberi: Parfüm setleri


Son olarak sırada parfüm setleri var. Dünyaca ünlü kozmetik ve moda markalarının erkeklere özel parfümlerinin bu setleri en ideal yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında. Birbirinden şık hediye kutularının içerisinde parfümün yanı sıra duş jeli, krem gibi ürünlerin de yer aldığı bu erkek parfüm setleri listenizde mutlaka bulunsun!