Doğa Aşıklarına Alınabilecek 22 Stil Sahibi Hediye

Doğa Aşıklarına Alınabilecek 22 Stil Sahibi Hediye

972

Saatlerden kazaklara, takılardan çantalara, kamuflaj desenlerinden çiçek motiflerine; bu yılbaşında doğa aşıklarının gardıroplarına şık dokunuşlar yapın!

Yılbaşı dönemi yaklaşıyor ve sevdiklerimiz için hediye planları şimdiden yapılmaya başlandı. Eğer yılbaşı hediyesi almak istedikleriniz arasında doğa aşıkları varsa onlara farklı sürprizler yapmaya ve gardıroplarına doğanın izlerini taşımaya ne dersiniz? O zaman bu yazımızdaki ipuçlarına mutlaka göz atın.

Kaktüs tutkunlarına

Eğer yılbaşı hediyesi almak istediğiniz yakınınız bir kaktüs hayranı ise ona hiç şüphesiz bir sürü kaktüs hediye edilecektir. Siz de biraz farklı bir seçim yapın ve ona kaktüs almak yerine gardırobuna kaktüs desenli dokunuşlar yapın. Kaktüs desenli bir kazaktan saate, kaktüs formunda bir broştan tişörtlere; GittiGidiyor’da birbirinden şık seçenekler bulmanız mümkün.

Çiçeksiz yapamayanlara

Eğer yılbaşı hediyeleri listenizde bir çiçek hayranı varsa ona floral desenli elbiseler, çiçek motifli şapkalar, çiçek baskılı çanta modelleri, çiçekli takılar ve hatta çiçek desenli ayakkabılar alarak tarzına renk katabilirsiniz. Doğa aşığı kadınları çok mutlu edecek bu stil sahibi hediyeler listenizde mutlaka yer almalı!

Ağaç aşıklarına

Ağaçların büyüsünü ve gücünü modaya yansıtan birbirinden şık hediye seçenekleri de aklınızda bulunmalı. Özellikle doğa tutkunu kadınlar için ağaç motifli takı tasarımlardan kol saatlerine, ağaç desenli bluzlardan telefon kılıflarına; stillerine şıklık katacak hediye seçenekleri GittiGidiyor’da…

Erkeklere özel: Kamuflaj desenleri

Doğa tutkunu erkeklerin gardıropları için düşünebileceğiniz en iyi seçenek de kamuflaj desenli giysilerdir. Doğada gizlenmek ve saklanmak amaçlı tasarlanan ve daha çok militer trendiyle birlikte moda dünyasında karşımıza çıkan kamuflaj desenli erkek kıyafetleri sadece mont ve tişört değil, ayakkabı ve çanta gibi parçalarla da doğa tutkunu erkeklere yılbaşı hediyesi olarak düşünülebilir.

Bahçede vakit geçirmeye doyamayanlara

Son olarak sırada bahçıvanlığa merak salmış olan sevdiklerinize özel seçimler var! Onu çok mutlu edecek bir bahçıvan tulum, bahçesinde rahatça vakit geçirmesini sağlayacak bir çift yağmur çizmesi ve topladıklarıyla dolduracağı bir hasır sepet ideal hediye seçenekleri arasında…

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar