Çantanız Kişiliğiniz Hakkında Ne Diyor?

Çantanız Kişiliğiniz Hakkında Ne Diyor?

Çantanıza bakarak kişiliğiniz hakkında birşeyler bilmek mümkün mü? Bizce evet! Bu haftaki yazımıza göz atıp seçimlerinizin sizi nasıl yansıttığını bir de bu açıdan görmeye ne dersiniz?

Çanta seçimleri bakmayı bilen gözlere kullanıcısının yaşam tercihleri ve karakteri hakkında çok şey anlatabilir. Bu gerçeği tasarımcılar çok iyi bilirler ve modellerini bu bilgilere göre de hazırlarlar. Peki hangi tasarımlar hangi karakter özelliklerini yansıtıyor? Çantanız kişiliğiniz hakkında ne diyor? Gelin birlikte görelim.

Sırt çantası kullanıcıları macera arıyor


Temel ihtiyaçlardan başka hiçbir şey olmadan dünyayı gezmeyi hayal eden biriyseniz, omzunuzun üzerinden asılmış bir sırt çantası modeline sahip olmayı seveceğinizi garanti ediyoruz. Kapitone sırt çantasını seven kadınlar, şıklıklarından ödün vermeden, konforlu bir yaşam tarzı istiyorlar ve sağlıklı yaşama inanıyorlar. Sırt çantalarını yaşantılarının ayrılmaz bir parçası yapan kadınların, güvenilirlik ve aidiyet duygusuna değer veren sırt çantalarını macera dolu yaşamlarında yakın bir arkadaş olarak tutan karakterler olduklarını söyleyebiliriz.

Tote çanta severler sabırlı ve kararlı

Popüler olmasa bile fikrinizi söyleyecek biri misiniz? Eğer güçlü bir inisiyatif anlayışına sahip hedef odaklı biriyseniz, tote model bir çanta taşıdığınıza bahse gireriz. Özellikle çok yönlü bir yaşamı olan ve hızlı temposunda hedeflerine konsantre ilerleyen biriyseniz tote çantalar yaşam temponuza çok uygun.

Az olsun öz olsun diyenler ufak çantaları sevenler

Size göre, bir çanta sadece en temel ihtiyaçlar için gerekli. Telefonunuz, cüzdanınız, anahtarlarınız; evden çıkmak için çok az şeye ihtiyacınız var. Bu yüzden küçük bir çanta ve çapraz askı sizin için ideal. Daha az, daha eğlenceli ve hafif hissetmeyi seven bu kadınları ince ruhlu ve cesur karakterler olarak tanımlayabiliriz.

Evrak çantası kullanıcıları güven veren, kararlı kişilikler


Biri size evrak çantası modellerinin erkekler için tasarlandığını söyleseydi ne derdiniz? Bu çantaların tutkulu kullanıcısı olan kadınlar sadece gülüp geçiyorlar. Ne de olsa, onlar yön duygusu olan yoğun kadınlar, bu nedenle profesyonel yaşamlarını düzenli tutmak için evrak çantalarına güveniyorlar. Bu çantaları tercih ediyorsanız sizin modern ve bağımsız, net bir bakış açısına ve güçlü bir kişisel imaja sahip, hedef odaklı bir kadın olduğunuzu söyleyebiliriz. Yapmanız gereken işler, olması gereken yerler ve buluşacak insanlarınız var.

Omuz çantası severler imajlarıyla konuşulmayı da severler


Kabul edin; eğer bir omuz çantası kullanıcısıysanız moda tercihlerinizle baş döndürmeyi ve insanları etkilemeyi seviyorsunuz. Size uygun omuz çantaları statü ve başarının en önemli işaretidir. Bu nedenle koleksiyonunuzu genişletmek için her zaman çok çalışıyorsunuz. İkonik bir omuz çantasının kusursuzca yaptığı şey çok yönlü ve dikkat çekici olmayı başarmaktır, tıpkı sizin gibi.

Pırıltılı minik çanta meraklıları eğlenmeyi gerçekten bilen insanlar


Gülmek, sosyalleşmek, dans etmek ve genç hissetmek için yaşarsınız – tercihen küçük siyah bir elbise içindeyken minik taşlı çanta ile gayet tamamsınız. Özellikle dans sever genç kadınların tercihi bu çantalar enerjik ve neşeli karakterlerin bir yansıması gibi.

Sadece cüzdan taşıyanlar optimist


Nihai bir idealist olarak, evinizden ayrıldığınızda, bir cüzdanın ihtiyacınız olan tek şey olduğunu varsayarsınız. O kadar pozitif ve iyisiniz ki, hiçbir şeyin yanlış gitmesini beklemeyeceksiniz. Ancak bu nitelik sizi hoş göstersede, rutin dışı durumlara oldukça hazırlıksız olduğunuz anlamına da gelir. Yanında sadece cüzdanı olan kadınlar doğalarıyla barışık ve yaşam tutkusu ön planda olan kişilerdir.

Büzgülü omuz çantası severler tutarlılığı tercih ediyor

Değişime karşı mısınız? Aynı çantayı yıllarca her gün kullanmak isteyen biriyseniz (kelimenin tam anlamıyla kullanılmayacak hale gelene kadar), bir büzgülü omuz çantası modelinin en sevdiğin tarz olduğuna bahse gireriz. Kolayca değişmekten hoşlanmıyorsunuz ve size tanıdık gelenleri daha çekici buluyorsunuz.

Minik desenli el çantaları renkli karakterlerin seçimi


Akan kumaşları ve yumuşak pastelleri sever misiniz? Yeni oje ve ruj tonları için mi yaşıyorsunuz? Öyleyse, gerçekten renkli olduğunuzu ve minik desenli bir el çantası takmaya bayıldığınızı tahmin edebiliriz. Kadınsı yönünüzü göstermekten çekinmeyen ve doğal ve basit olanları neşe ile karşılayan bu kadınlar el çantalarındaki renk seçimleriyle de kişiliklerini ortaya koyan cesur karakterler.