Burçlara Göre Evlilik Yüzüğü Rehberi

Burçlara Göre Evlilik Yüzüğü Rehberi

1149
main

Evlilik teklifini nasıl yapacağınız belli ama nasıl bir yüzük seçeceğiniz hala belli değilse bu yazımız size rehber olacak!

Evlilik teklifi yaparken başrolde tabii ki harika bir yüzük vardır! Peki hayatınızın aşkı için yüzük seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Tabii ki kişisel zevklerine göre karar vermelisiniz ama yine de zorlanıyorsanız en ideali onun burcundan yola çıkmak olacaktır. İşte karşınızda burçlara göre yüzük rehberi!

Koç burcu

Koç burcunun imzası olan özgüven, onları en iyi tanımlayan şeydir. Attıkları her adımda cesurdular ve son derece aktiflerdir. Dolayısıyla yüzük seçiminde rahatlık ve konfor onlar için önemli olacaktır. Zarif ve sade tasarımlar koç burcu için idealdir. Koyu renkleri sevdiklerinden kırmızı, bordo gibi renkleri, örneğin yakut yüzük harika bir seçimdir.

Boğa burcu

Yüzük onlar için oldukça önemlidir. Detaylardan hoşlanan boğa burcu için romantizmi ve duygusallığı simgeleyen renkler ve dokular önemlidir. Renk olarak pastel pembe idealdir. Kaliteye önem veren boğalar için yüzük seçerken tüm detayları ince düşünmekte fayda var.

İkizler burcu

Tek bir şeye bağlı kalmak İkizler burcuna göre değildir. Sürprizlerden hoşlanan İkizler burcu kadınları bir şeyleri değiştirmekten de asla korkmazlar. Eğlenceyi severler ve dikkat çekici, beklenmedik detaylardan hoşlanırlar. Onlara çarpıcı ve farklı yüzük almak yerine klasik bir altın pırlanta yüzük alabilir ve onu dilediği kombinlerinde dilediği gibi kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Klasiklerden hoşlanırlar ama hiçbir şey onların gözlerini hakiki bir inci yüzük gördüğündeki gibi kocaman açamaz! Beyazın parıltılı halleri ve gümüş yengeç burcu için mükemmel ikilidir. Üstelik gardıroplarıyla da harika bir uyum sergileyecektir.

Aslan burcu

Hepimiz biliriz ki aslan burcu kadını bir ortama giriyorsa kendini belli eder ve ortaya koyar. Cesurdur, özgüvenlidir ve dikkat çekicidir. Dolayısıyla nişan yüzüğü de onun bu karakterine benzemelidir! Altın gibi sıcak tonlar ve karizmatik siyah, aslan burcu için harika taş rengi seçenekleridir. Onun için pırlanta seçerken tasarımlarda gösterişten hiçbir zaman çekinmeyin.

Başak burcu

Detaylar başak burcunun dikkatini her zaman çeker. Dolayısıyla ona alınmış bir yüzükteki her bir kıvrım, her bir tasarım detayı onun için anlamlı olacaktır. Bir yandan da konforlu tarafına uyacak şekilde detaylarla şıklığını ortaya koyan bir nişan yüzüğü seçmenizde fayda vardır.

Bunu da okuyun: Hangi Burca Hangi Parfüm?
Sevdiklerinize ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız en iyisi astrolojiden yardım alın. Her burcun baskın olan özelliğine notalarıyla uyum sağlayacak birbirinden güzel parfümleri keşfetmek için bu yazımızı tıklayın!

Terazi burcu

Hiç şüphesiz mavi, terazi burcu kadınlarının rengidir Dolayısıyla risk almayayın ve onlar için direkt safir yüzük bakın! Dengeli bir görünüme önem veren terazi burcu için seçim yaparken tasarımdaki dengeye de önem vermeyi unutmayın.

Akrep burcu

Akrep burcunun derinliğini unutmayın ve onun bu özelliğiyle uyum sağlayacak derinlikte bir yüzük almak için gerekirse epey vakit harcayın! Biz size tüyoları verelim; siyah ve kırmızı onun için ideal renkler olacaktır. Akrep burcu için yakut yüzük tasarımlarına bakmalı ve yüzüğünüzün tutkuyu iyice hissettirdiğinden emin olmalısınız!

Yay burcu

Maceraperest ve değişime açık yay burcu için yüzüğün farklı bir tasarıma sahip olması önemlidir. Ama daha da önemlisi, favori rengi mordur! Dolayısıyla onun için seçeceğiniz pırlanta ametist yüzük harika bir seçenek olacaktır!

Oğlak burcu

Oğlak burcunun sofistike stili yadsınamaz. Yüzük seçimi yaparken de bu özelliği mutlaka göz önünde bulundurulmalı! Güzel bir işçiliğe ve gelenekselliğe önem veren oğlak burcu için yüzük gerçekten de kusursuz olmalıdır. Dolayısıyla ona fazla risk almadan ama kalitesi ve işçiliğiyle de hayran bırakacak bir pırlanta yüzük seçin.

Kova burcu

Unutmayın, kova burcunun rengi turkuazdır! Nişan yüzüğünde de bu kural geçerli olacaktır… Onların bağımsız ruhlarına uyum sağlayacak turkuaz pırlanta yüzükler aynı zamanda hemen her kombinleriyle de uyum sağlayacaktır.

Balık burcu

Balık burcu içinde kaybolabileceği bir yüzük ister! Onların rengi olan deniz yeşili ve bir de burçlarının sembolü olan balık gibi kıvrımlara sahip bir yüzük, onu çok mutlu edecektir.

İlgili Yazılar