Babalar Günü Hediyeleri: En Şık 5 Aksesuar

Babalar Günü Hediyeleri: En Şık 5 Aksesuar

1073

Dakik babalardan klasik babalara, en şık güneş gözlüklerinden en güzel kol saatlerine; Babalar Günü için hediye seçenekleri burada!

16 Haziran Babalar Günü için geri sayım başladı. Hediye alışverişleri de bu sıralar gündemimizde. Peki onun gardırobuna en şık detaylarla minik dokunuşlar yapmaya ne dersiniz? O zaman bu babalar günü hediyeleri rehberimiz tam size göre! İşte karşınızda babanız için harika hediye seçenekleri olacak en şık 5 aksesuar

1. Dakik babalar için: Kol saati


Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyeler arasında kol saatleri de vardır. Hem onun gün içerisinde belki de en çok bakacağı şey olacak hem de giydiği kıyafetleri bambaşka bir yere taşıyacak. Şıklığına şıklık katacak erkek kol saatleri arasından seçim yaparken GittiGidiyor’daki onlarca marka, yüzlerce model arasından onun için en ideal olanı bulabilirsiniz.

2. Klasik babalar için: Deri cüzdan


En klasik babalar günü hediyeleri arasında deri cüzdanlar yer alır. Her ne kadar klasik olsa da her seferinde erkekleri mutlu etme garantisi veren bu hediye seçeneği ile babanızın bu küçük ama önemli aksesuarını yenilemiş bulunacak ve onu çok mutlu etmiş olacaksınız. Özellikle babanızın cüzdanı eskimişse ya da küçük aksesuarlara verdiği önem büyükse, bu deri cüzdan hediyesi onun için çok değerli olacak.

3. Stil sahibi babalar için: Güneş gözlüğü


Babalar Günü’nün yaza denk gelmesi, bu hediye seçeneğinin değerini elbette ki daha da arttırıyor. Babalar gününde babanıza alacağınız bir güneş gözlüğü ile hem onun stiline son derece şık bir dokunuş yapmış olacak hem onun gözlerini güneşin zararlı ışınlarından korumuş olacak hem de gözlerini kısmasını önleyerek göz çevresi kırışıklığının önüne geçmiş olacaksınız. Eğer erkekler için güneş gözlüğü modelleri arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız Erkeklere Özel: Hangi Yüz Şekli İçin Hangi Gözlük? yazımıza göz atmanızı öneririz.

4. Sportif babalar için: Sırt çantası


Eğer babanız düzenli olarak spora gidiyorsa, hafta sonu aktiviteleri onun için haftanın en önemli anlarını oluşturuyorsa sizin babanız sportif giyime düşkün demektir ve siz de onun stiline buna uygun dokunuşlar yapacak aksesuarlar ile ona en güzel babalar günü hediyelerini sunabilirsiniz. Bunlardan biri de sırt çantasıdır. Gerek spora giderken takabileceği, gerekse hafta sonu gezmelerinde kullanabileceği, belki de en sık yanında olacak aksesuar olan erkekler için sırt çantaları ile onu çok mutlu edebilirsiniz.

5. Detaylara önem veren babalar için: Deri kemer


Bir erkeğin stilinde detayların önemi oldukça büyüktür. Yanlış seçilmiş veya eskimiş, bakımsız bir kemerin baştan aşağı tüm görünümü mahvedebilme gücü olduğu gibi, doğru seçilmiş, temiz bir kemerin kombini çok daha şık bir yere taşıyacağı kesin. Siz de babanızın stiline bu anlamda bir dokunuş yapabilir ve ona yepyeni bir deri kemer ya da biri siyah biri kahverengi olan deri kemerler alabilirsiniz.