Annelerin Gardıroplarına En Güzel Hediye Seçenekleri

Annelerin Gardıroplarına En Güzel Hediye Seçenekleri

1578

Çalışkan annelere deri çantalardan spiritüel annelere simgeli kolyeler, ev keyifçisi annelere sabahlıklardan planlı programlı annelere kol saatleri, klasik annelere beyaz gömlekten nostaljik annelere kelebek gözlükler; en şık anneler günü hediye seçeneklerine göz atın!

Onların değerinin her gün bilinmesi gerektiği aşikar ancak her yılın Mayıs ayının ikinci Pazar gününde bunu hep birlikte kutlamanın da keyfini çıkarmak gerek. Bahsettiğimiz anneler günü için en güzel kutlama seçeneklerinden birisi de ona en mutlu olacağı hediyeleri vermek olacaktır. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu rehberimiz size yardımcı olabilir. Annelerin gardıropları için en güzel hediye seçenekleri karşınızda!

Çalışkan annelere: Deri çanta

Eğer anneniz çalışkan ruhlu bir iş kadını ise ve şıklığından da hiçbir zaman ödün vermiyorsa ona alacağınız bir deri çanta onun çok işine yarayacaktır. İçine laptop ya da tabletini de koyabileceği boyutta şık deri çanta modellerinden seçmenizde fayda vardır.

Spiritüel annelere: Simgeli kolye

Eğer anneniz spiritüel konulara ilgiliyse ya da semboller onun her daim ilgisini çekiyorsa bu anneler günü hediyeleri tam ona göre demektir! Ona ister çakra simgeli kolyeler alabilir, ister ona şans getirecek uğur böceği, dört yapraklı yonca gibi sembolleri seçebilir, ister sonsuzluk ister anne-bebek formlu kolyelerden hediye edebilirsiniz.

Ev keyifçisi annelere: Sabahlık

Eğer anneniz evde keyif yapmaya bayılıyorsa ona alacağınız yepyeni bir sabahlık en güzel anneler günü hediyesi seçenekleri arasındadır. Hem ev keyfini çok daha şık hissederek yaşayabilecek hem de bu sabahlığın içerisinde keyfine keyif katacaktır.

Marka tutkunu annelere: Deri cüzdan

Marka tutkunu kadınlar aksesuarlarında marka detaylarından çok hoşlanırlar. Eğer sizin de annenizin böyle bir düşkünlüğü varsa en güzeli ona üzerinde marka logosu bulunan bir deri cüzdan almak olacaktır. Bu cüzdanlar hem her anneyi mutlu edecek hediye seçenekleri arasında bulunur hem de sizler için seçimi son derece kolay oalcaktır.

Planlı programlı annelere: Saat

Eğer anneniz hep dakikse, sürekli planlı programlı bir şekilde yaşıyorsa ona alabileceğiniz en güzel anneler günü hediyeleri arasında kol saatleri yer alır. Saatler her kadını her daim mutlu edecek bir hediyedir ve GittiGidiyor’da dünyaca ünlü markaların en şık saatlerini avantajlı fiyatlarla bularak hediye seçiminizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

En klasik annelere: Beyaz gömlek

Klasik bir stile sahip anneler için en güzel hediye seçeneklerinden biri de beyaz gömlek modelleridir. İster işe giderken giyecekleri ister haftasonu jean pantolonları ile kombinleyerek klasik stillerini koruyabilecekler beyaz gömlekler en risksiz anneler günü hediye seçenekleri arasındadır.

Nostaljik annelere: Kelebek gözlük

Son olarak sırada nostaljik stile sahip anneler var. Öncelikle güneş gözlüklerinin en güzel anneler günü hediyeleri arasında yer aldığını hatırlatalım. Mevsim gereği de en çok kullanacağı aksesuar olacak hem de onun gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruyacaktır. Üstelik bunu yaparken stiline şıklık katacaktır. Nostaljik anneler için seçtiğimiz gözlükler ise kelebek çerçeve formunda ve siyah/kemik renklerde olan tasarımlardır.