2019 Yazında Plaj Giyiminde Neler Moda?

2019 Yazında Plaj Giyiminde Neler Moda?

8590

Tropikal desenli gömleklerden kimonolara, oversize tişörtlerden hasır şapkalara, makrome detaylardan maksi elbiselere; 2019 yazının plaj giyiminde en trend görünümler karşınızda!

İple çektiğimiz yaz mevsimi geldi çattı. Şimdi plajlarda güzelliğimizi, şıklığımızı konuşturma vakti! Peki en trend görünümleri yakalamak ve harika plaj stilleri yaratmak için neler yapmalı? 2019 Yazı İçin Mayo ve Bikini Trendleri yazımızda sezonun en popüler mayo ve bikini stillerini görebilir, 2019’un En Popüler Güneş Gözlüğü Trendleri yazımızda da yazın vazgeçilmez aksesuarı ile stilinizi tamamlayabilirsiniz. 2019 yazında plaj giyiminde neler moda? Yanıtlar bu yazımızda!

Tropikal desenli gömlekler

En ikonik tatil kıyafetinizi yanınıza almadan plaja gitmeyin! Son yılların en popüler trendlerinden biri olan tropikal desenli gömlekler sadece günlük kıyafetlerinizin değil plaj kombinlerinizin de bir parçası. Gömleğinizi normaldeki gibi değil de, göbek kısmından kıvırarak giydiğinizde harika bir plaj kıyafeti yaratmış olursunuz.

Oversize tişörtler

Plaj giyiminin en cool görünümlerinden birini yaratmak için yapabileceğiniz bir şey de oversize tişörtler giymektir. Yani üzerinize birkaç beden büyük gelecek uzun, bol tişörtler adeta üzerinizde elbise gibi duracak ve özellikle cool baskılara sahip tişört modelleri tercih ederseniz havalı bir stil yaratabileceksiniz.

Kimonolu kombinler

Plaj stilinin en şık tamamlayıcılarından biri olan kimonolar da 2019 yazında çok moda. Bikininizin, mayonuzun üzerine giyeceğiniz kimonolar ile sezonun en şık stillerini yaratabilirsiniz. Özellikle püsküllü ve etnik desenli modelleri tercih etmenizi öneririz.

Makrome detaylar

Makrome örgülerin plaj giyimine ne kadar yakıştığını hepimiz biliriz. Hemen her sezon karşımıza çıkan bu trend 2019 yazında da bizimle. Özellikle minimal ve sade görünümler yaratmak isteyenler için harika bir plaj giyimi detayı olan makrome plaj giysileri bu yaz valizinizden eksik olmasın!

Maksi elbiseler

Upuzun elbiseleri görünce muhtemelen içiniz ısınıyor ve gözünüz korkabiliyor. Ancak plajda son derece şık duran bu maksi elbiseler doğru kumaşlardan seçildiğinde sizi güneşin altında hiç de bunaltmıyor.

Hasır şapka

Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuar hasır şapkalar her zaman olduğu gibi bu sezon da çok moda. Üstelik hasır şapka modelleri bildiğimiz klasik tasarımlarından uzaklaştı ve çok daha renkli, süslü tarzlarla karşımıza çıktı. Sizi hem güneşten koruyacak hem de stilinizi son derece şık bir şekilde tamamlayacak olan hasır şapka modelleri ile yazın tadını çıkarın.