2019 Yaz Modasında En Popüler Desenler

2019 Yaz Modasında En Popüler Desenler

1387

Desenli denimlerden batik efektlerine, hayvan baskılarından çiçek motiflerine; sezonun en popüler desenleri bu yazımızda!

Yaz enerjisini gardıroplarımıza da getiriyor. Rengarenk, birbirinden eğlenceli desenlere sahip kıyafetler bu sezon üstümüze bambaşka bir enerji katıyor. Siz de 2019 yaz modasındaki en popüler desenleri keşfedin ve bu desenleri kombinlerinize hemen taşıyın!

Desenli denim

2019 yazının en popüler desen trendlerinin başında jean pantolonlara bulaşmış desenler geliyor. Denimlere ister yamalar yapın, ister yıldız ya da çiçek gibi mini çizim detayları barındıran kot pantolonlar seçin; desenli kot pantolon trendine mutlaka gardırobunuzda yer açın. Özellikle parıltı detaylarına sahip işlemeler ve tamamı desenden oluşan jean’ler listenizde mutlaka olmalı!

Hayvan desenleri

Hiçbir zaman modası geçmeyen leopar desenli kıyafetler, zebra desenli giysiler, yılan derisi desenli aksesuarlar bu sezon yine çok moda. 2019 yazında hemen hemen her koleksiyonda karşımıza çıkan hayvan desenleri sadece bluzlarda değil, elbiselerde, plaj giyiminde, pantolonlarda, eteklerde; kısacası her yerde bizimle…

Batik efekti

Belki size nostaljik görünebilir ama bu sezon o kadar moda ki, yine yeniden batiğe bulanıyor her yer! Renklerin en yaratıcı haline şahit olduğumuz batik desen modası bu sezon özellikle pastel renklerle tasarlanıyor. İster hazır batik desenli giysilerden alın ister kendi batik deseninizi evde kendiniz yapın. Batik Boyama Nasıl Yapılır? yazımız size bu konuda ipuçları verecek.

Dama deseni

Siyah ve beyazın gücünü ortaya koymak istiyorsanız en güzeli dama desenli giysiler arasından seçim yapmaktır. 2019 yazında birçok defilede karşımıza çıkan dama desenleri özellikle elbiselerde sıkça görülüyor. Üstelik dümdüz dama deseni olarak değil, başka birçok desen ile karmaşık bir şekilde bir araya gelerek yaratıcı görünümler ortaya koyuyor.

Floral motifler

Yaz mevsimine en çok yakışan trendlerden biri hiç şüphesiz çiçek desenli giysiler olacaktır. Kadınların stiline her daim zarif ve romantik bir dokunuş yapan çiçek desenleri bu kez devasa boyutlarla karşımızda. Renklerde ise cesaret ön planda. Siz de mutlaka rengarenk, kocaman çiçek desenli elbise modellerine gardırobunuzda yer açın. Çiçek desenli üstleri ve altları birbirleriyle rahatça karıştırın.