2019 Grammy Ödülleri’nde Hangi Ünlü Ne Giydi?

2019 Grammy Ödülleri’nde Hangi Ünlü Ne Giydi?

1563

2019 Grammy Ödülleri’nde Hangi Ünlü Ne Giydi?

 

 

Bu sene 61’incisi düzenlenen ve dünyaca ünlü müzisyenlerin hem sahne hem şıklık yarışı yaptığı Grammy Ödülleri’nde ünlülerin kırmızı halı görüntüleri mercek altında!

61. Grammy Ödülleri dün gece Los Angeles’taki Staples Center’da, Alicia Keys’in sunumuyla gerçekleşti. Kacey Musgraves, Drake, Cardi B, Dua Lipa, Lady Gaga, Childish Gambino ve Ariana Grande gibi isimlerin ödülleri topladığı gecede Lady, Gaga, Kacey Musgraves ve Childish Gambino geceden üçer ödülle ayrıldı. Peki kırmızı halıda neler oldu? İşte karşınızda 2019 Grammy Ödülleri gecesinde ünlülerin giydikleri!

Lady Gaga

Bu yıl ödül törenlerinde hep başrolde olan 32 yaşındaki müzisyen Lady Gaga sahnede Shallow performansıyla beğenileri topladı. Aynı zamanda En İyi Solo Pop Performansı, En İyi Film Şarkısı ve En İyi Grup Pop Performansı dallarında ödülü kapan Lady Gaga’nın gümüş rengi elbisesi ise Hedi Slimane tasarımı, Celine imzası taşıyor. Elbisesini Jimmy Choo ayakkabılar ve Tiffany & Co. mücevherler ile tamamlamış.

Jennifer Lopez

Ödül törenine eşi Alex Rodriguez ile katılan 49 yaşındaki müzisyen sahnede büyüleyici bir Motown anma performans sergiledi. Aynı zamanda kırmızı halıda her zamanki gibi çarpıcı stili ile dikkatleri çeken J.Lo, fötr şapka ile tamamladığı elbisesini Ralph and Russo markasından seçmiş. Mücevherleri Niwaka, ayakkabıları Jimmy Choo ve clutch’ı ise Judith Lieber.

Katy Perry

Her kırmızı halıya uçuk bir elbise ile katılmadan edemeyen 34 yaşındaki müzisyen bu kez de seçimini gümüş-pembe, boyut oyunlarıyla dolu bir elbise ile yaptı. Balmain tasarımı elbisesini Malone Souliers ayakkabılar ve Djula mücevherler ile tamamlayan Perry, saç ve makyajı ile de beğenileri topladı.

Alicia Keys

Ünlü müzisyen Alicia Keys 2019 Grammy gecesinin sunucusuydu. Kırmızı halıda kıpkırmızı bir elbise ile boy gösteren müzisyen, uzun kollu ve uzun, düğme detaylı klasik elbisesini Bulgari kolye, küpe ve yüzüklerle tamamlamıştı. Kabarık saçları ve minimal makyajı ile de stilini kusursuz bir şekilde tamamlayan Keys, gecenin en çok alkış alan isimlerinden biri oldu.

Miley Cyrus

26 yaşındaki müzisyen Miley Cyrus da gecenin bir diğer sade ama şık isimlerinden oldu. 61. Grammy Ödülleri gecesine bir takım ile katılmayı tercih eden Cyrus, bu maskülen stili açık ve hafif dalgalı saçları, zarif makyajı ve sallantılı küpeleri ile tamamladı. Mugler imzası taşıyan siyah takım Cyrus’a oldukça yakışmış!

Kylie Jenner

Son olarak listemizde Kylie Jenner var. Geceye partneri Travis Scott ile katılan ve kameralara aşk dolu pozlar veren Kylie Jenner elbise seçimi ile de gözleri üzerine topladı. Jenner’in pembe boyutlu pantolon-bluz takımı Balmain Couture imzası taşıyor. Ayakkabıları ise Jimmy Choo…