2019 Cannes Film Festivali’nden Unutulmaz Kırmızı Halı Elbiseleri

2019 Cannes Film Festivali’nden Unutulmaz Kırmızı Halı Elbiseleri

Ünlülerin şıklıklarını konuşturdukları 72. Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısından en iyi elbiselerle karşınızdayız!

14-25 Mayıs tarihleri arasında Fransa’nın güney sahillerinde düzenlenen ve her yıl olduğu gibi bu yıl da sadece ödülleri ile değil, ünlülerin kırmızı halıdaki görünümleriyle de yıla damgasını buran 2019 Cannes film festivali tüm hızıyla devam ederken sizler için unutulmaz kırmızı halı elbiselerini bir araya getirelim dedik.

Cannes kırmızı halı 2019 görüntüleri arasında en unutulmazlardan birine Bella Hadid imza attı. Hadid, hem sırt dekolteli hem bacak yırtmaçlı kırmızı Roberto Cavalli elbisesi ile Pain and Glory galasında tüm dikkatleri üzerine çekti. Fransız aktris Marion Cotillard beli açık stiliyle siyah renkli Chanel Haute Couture tasarımı elbisesiyle La Belle Epoque filminin galasındaydı. Aynı galanın bir diğer dikkat çeken ismi de son yılların yükselen trendi olan “nude” görünümü ışıltılı ten rengi Atelier Versace elbisesi ile taşıyan Natalia Vodianova oldu.

Yine bir Bella Hadid elbisesi ile karşınızdayız. Cannes kırmızı halısının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Bella Hadid, The Rocketman filminin galasına da beyaz tül görünümlü Christian Dior Haute Couture elbisesi ile katıldı. Aynı galada dikkatleri çeken bir diğer isim ise Priyanka Chopra oldu. Chopra hamilelikle birlikte büyümüş olan karnıyla son derece şık bir görünüm ortaya çıkaran Roberto Cavalli elbisesi ile kırmızı halının beğenilen görüntülerinden birini yarattı. Ünlü model Alessandra Ambrosio ise Les Misérables filminin galasında Julian Macdonald tasarımı kırmızı elbisesi ile 2019 Cannes ödüllerinin en çok beğenilen ünlülerinden biri oldu.

Nostaljik Dior kombini ve Chopard mücevherleri ile Elle Fanning Once Upon a Time in Hollywood filminin galasında unutulmaz bir stile imza attı. 2019 Cannes kırmızı halı stilleri arasında bir diğer çok konuşulan isim ise aynı filmin prömiyerine kayısı rengi Georges Hobeika Couture elbisesi ve Vintage Boucheron mücevherleri ile katılan Sara Sampaio oldu. Izabel Goulart da Rocketman galasındaki Zuhair Murad imzalı ceket ve yırtmaçlı pantolon kombini ile Cannes’ın en şık kadınlarından biri oldu.

The Dead Don’t Die filminin prömiyeri de Cannes kırmızı halısının en çarpıcı olduğu etkinliklerinden biriydi. Oyuncu Selena Gomez kırmızı halıda iki parçadan oluşan kemerli, yırtmaçlı kapitone alt ve bra üstten oluşan Louis Vuitton kombini ile karşımızdaydı. Ella Fanning ise bel kısmı çiçek detaylı ten rengi Gucci elbisesi ile beğenileri topladı. Aynı galanın bir diğer dikkat çeken ismi ise yeşil Christian Dior Haute Couture elbisesi ile davete katılan Julianne Moore oldu.