2018’in En İyi Giyinen Kadınları

2018’in En İyi Giyinen Kadınları

6598

En dişi Jennifer Lopez, en karizmatik Charlize Theron, en zarif Gwyneth Paltrow, en çarpıcı Zendaya… En iyi giyinen 5 ünlü listemiz karşınızda!

Yepyeni bir yıla gün sayıyoruz ve haliyle geride bıraktığımız yılı değerlendiriyoruz. Bugünkü konumuz 2018’in en şık giyinen ünlü kadınları oldu ve J.Lo’dan Zendaya’ya, Margot Robbie’den Gwyneth Paltrow’a, 5 güzel ünlünün stilini 2018’I vedalarken andık. İşte karşınızda 2018’in en iyi giyinen kadınları!

Jennifer Lopez

2019’da 50 yaşına basacak olan şarkıcı, oyuncu, moda tasarımcısı, dansçı ve yapımcı Jennifer Lopez 2018’in en iyi giyinen kadınları arasında yerini aldı. 1986’dan bu yana Hollywood dünyasının içinde var olan J.Lo, bu sene de magazinden müziğe, sinemadan hayırseverliklere, birçok konuda gündemdeydi. İçinde bulunduğu ortam her ne olursa olsun, dişiliği ortaya koymayı çok iyi beceren Jennifer Lopez sade ama çarpıcı kıyafet seçimlerinin yanı sıra saç ve makyaj görünümleri ile de beğenileri toplamaya her seneki gbi devam ediyor.

Charlize Theron

Sinema tarihinin hiç kuşkusuz en karizmatik kadınlarından biri olan Charlize Theron 2018’de de en iyi giyinen ünlüler arasındaydı. Galalar ve davetlerin yanı sıra günlük görünümlerinde de her daim maskülen olduğu kadar kadınsı da efektlere sahip stili ile dengeyi iyi kuruyor. Theron klasik stilden vazgeçmek istemeyen kadınlar için karizmatik bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Margot Robbie

28 yaşındaki Avustralyalı aktris ve yapımcı Margot Robbie de 2018’in en şık kadınları arasında. Kariyerine 2000’lerin sonuna doğru başlayan güzel aktris, son yılların en popüler isimlerinden biri. 2018’de de özellikle Terminal filmi ile ses getiren Robbie de listemizdeki en iyi giyinen ünlü kadınlarından.

Bunu da okuyun: 2018/19 Kışının Kazak Trendleri

Hayvan desenlerinden kocaman logolara, kapüşonlu tasarımlardan grinin 50 tonuna, neon renklerden yumuşacık tüylü dokulara; sezonun en popüler kazak trendleri burada!

Gwyneth Paltrow

Kim inanır onun 47 yaşında olduğuna? Ünlüler dünyasının en zarif isimlerinden biri olan İngiliz aktris Gwyneth Paltrow her zaman olduğu gibi bu yılın da en iyi giyinen kadınlarından biri oldu. Minimal saç ve makyajlarını aynı güzelliği gibi minimal stillerle buluşturan Paltrow, bu akımı gardırobuna taşımak isteyenler için ideal bir ilham kaynağı.

Zendaya

Son olarak listemizin en iyi giyinenleri arasında Zendaya var. 1996 doğumlu Amerikalı oyuncu, şarkıcı, dansçı ve model Zendaya Coleman son yılların en meşhur stil ikonları arasında. Bu yıl da hem katıldığı davetlerde hem de sokaklardaki günlük stilinde yaptığı kombinlerle moda dünyasının dikkatini çeken Zendaya, stiline canlı renkleri ve çarpıcı şıklığı katmak isteyen kadınlar için bir numaralı ilham perisi olabilir!