Erkeklere Özel: 2018 Yazı İçin Şort Mayo Trendleri

Erkeklere Özel: 2018 Yazı İçin Şort Mayo Trendleri

2196

Kamuflaj deseninden egzotik baskılara, beyaz çizgilerden düz renklere; sezonun en popüler şort mayo trendlerini keşfedin!

Erkeklerin kendilerine şort mayo seçerken dikkat etmesi gereken birçok detay var. Ten renginizden kilonuza, vücut yapınızdan bacak boyunuza, birçok ince detay plajdaki görünümüzü ciddi oranda etkileyecektir. Ama bir önemli konu daha vardır ki, o da sezon trendleridir! Şort mayonuzun eski moda kalmasını istemiyor ve sezonları yakından takip ettiğinizi kanıtlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte karşınıza 2018 yazı için şort mayo trendleri ve bu mayoları en ideal şekilde giyme ipuçları

1. Askeri efekt


Erkek gardıroplarında modası asla geçmeyen militer etkisi şimdi de plajlara taşıyor. Maskülen duruşu ile erkeklere çok yakışan kamuflaj desenli şort mayo modelleri farklı desen ve dokularda karşımıza çıkıyor. Özellikle bacakları ince olan erkekler için ideal olan kamuflaj desenleri dikkatleri desenlere çektiği için bacaklarda zayıflığı örtbas etmiş oluyor. Eğer bacaklarınız aşırı kalınsa ve desenlerle daha da iri bir görünüm oluyorsa kamuflaj deseni yerine haki şort mayo modellerini tercih edebilirsiniz.

2. Beyaz çizgiler


Marin görünümler, yani mavi/lacivert ile beyazın kusursuz birliktelikleri her yaz erkek plaj giyimi için de en ilham veren trendler arasında. Bu sezon illa bu iki renk arasında kalmıyoruz, ancak beyaz çizgilerin baskınlığını görüyoruz. Beyaz çizgilerle bir araya gelen ister canlı renkler ister gri gibi soğuk tonlar erkekler için harika plaj stilleri yaratıyor. Eğer ince bir vücudunuz varsa yatay çizgili şort mayo modelleri, eğer kiloluysanız dikey çizgili şort mayolar sizin için ideal olacaktır.

3. Çiçek baskıları


Botanik desenler son yıllarda erkekler için de yaz trendlerinde başrolde. Sadece tişörtlerde değil mayolarda da karşımıza çıkan çiçek ve ağaç desenleri 2018 yazında da çok moda. Siz de yazın tadını çıkarmak için kendinize mutlaka bir çiçek desenli şort mayo modeli edinin. Aynı zamanda son yılların en popüler desenleri arasında olan palmiye desenli şort mayolar ve flamingo desenli şort mayo modelleri de değerlendirmeniz gereken egzotik tasarımlar arasında.

Bunu da okuyun: Plaja Hazırlık: Erkekler İçin Şort Mayo Rehberi
Boyunuza, kilonuza ve ten renginize göre sizin için en ideal şort mayo modelinin hangisi olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazımız size rehber olacak!

4. Blok renkler


İlla desenlere boğulacak değiliz ya! Klasikten vazgeçmeyebilir ve kendinize düz renkli şort mayo modellerinden alabilirsiniz. Burada en çok dikkat etmeniz gereken şey mayonuzun renginin cilt renginizle olan uyumu. Eğer teniniz açıksa, koyu yeşil, bordo ve lacivert gibi tonlar sizin için ideal olacaktır. Eğer teniniz bronz ise, kobalt mavisi, kireç yeşili, güneş sarısı, neon kırmızı gibi göz alıcı renkleri tercih edebilirsiniz.