2018 Yazının En Moda Plaj Havluları

2018 Yazının En Moda Plaj Havluları

5529

Yuvarlak havlular, pançolar, peştemaller ve mikrofiber tasarımlar ile sezonun en popüler plaj havlularını keşfedin!

Instagram karelerini süsleyen ve son dönemlerin en popüler plaj trendi yuvarlak havlulardan, hem hafifliği hem hızlı kuruma özelliği ile mikrofiber havlulara… Her yaz mevsiminin zamansız ve klasik parçası otantik peştemallerden, giyilebilir panço havlulara… 2018 yazının en moda plaj havluları bu yazımızda!

1. Yuvarlak havlular


Son iki yıldır karşımıza bolca çıkan yuvarlak plaj havluları 2018 yazında da plaj trendleri arasında başı çekiyor. Yabancı dergilerin sayfalarında ve ünlü blogger’ların Instagram karelerinde bolca görmeye alışkın olduğumuz yuvarlak plaj havlusu modelleri özellikle otantik desenler ve etrafı püsküllü tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. GittiGidiyor’da da birbirinden şık modelleri bulunuyor.

2. Mikrofiber plaj havluları


Kullanışlılık açısından son yılların en popüler plaj havlusu modelleri arasında ise mikrofiber kumaş ile tasarlanmış olanlar yer alıyor. Hem kompakt hem hafif olan ve böylece kolayca taşınabilen bu mikrofiber plaj havlusu modellerinin en büyük avantajı ise kumaş özelliği sayesinde çabucak kuruması… GittiGidiyor’da rengarenk ve desenli havlu modellerine rastlayabilirsiniz!

3. Otantik peştemaller


Tabii ki zamansız tasarımlarıyla peştemaller 2018 yazında da plajlarda sık sık karşımıza çıkıyor. Hafifliği ile taşımanız açısından da kolaylık sağlayan plaj peştemalleri otantik görünümleriyle de stilinize ayrı bir hava katıyor.

Bunu da okuyun: Plaj Giyiminde 2018 Yaz Trendleri
Beyaz keten elbiselerden yuvarlak plaj havlularına, kaftanlardan denim şortlara; bu yaz mayo ve bikinilerinizi nelerle kombinleyeceğinizi keşfetmeye ne dersiniz?

4. Plaj pançoları


Son yıllarda karşımıza bolca çıkan bir diğer plaj trendi de panço havlu modelleri! Özellikle kite, sörf gibi sporların yapıldığı rüzgarlı plajlarda çok tercih edilen bu kapüşonlu plaj havlusu modelleri hem kendinizi esintilerden korumak hem de sevimli bir plaj stili yaratmanız için ideal.

5. Havlu elbiseler


Son olarak sırada giyilebilir havlular var. Eğer havlunuzu sadece kurulanıp bir kenara koymak için kullanmak istemiyorsanız, havlu elbiseler tam size göre demektir!