Yaşlanma Belirtileriyle Savaşmanın En Güzel Yolu: Yüz Masajı Aletleri

Yaşlanma Belirtileriyle Savaşmanın En Güzel Yolu: Yüz Masajı Aletleri

Kimisi roller formatında kimisi silikon kimisi iğneli yüz masaj ve bakım aletleri cildi yenileme ve yaşlanma karşıtı bakım konusunda olmazsa olmazlardan!

Nasıl ki vücudumuza masaj yapıldığında kan dolaşımımız uyarılır ve hem yenilenmiş hem de rahatlamış hissederiz; aynı durum elbette ki yüzümüz için de geçerli. Her biri birbirinden farklı özelliklerle karşımıza çıkan yüz temizleme ve masaj aletleri anti aging bakımda en iyi ürünler arasında. Cildinizi yenileyip kırışıklıkların görünümünü azalttığı gibi, kullandığınız yaşlanma karşıtı kremlerin cildinizde çok daha etkili sonuçlar vermesini de sağlıyor. İşte yaşlanma belirtileriyle savaşmanın en güzel yolu: Yüz masaj aletleri!

Beurer Fc 49


Cildinizde derinlemesine temizlik sağlayan ve cildinize kusursuz bir şekilde masaj yapan Beurer yüz temizleme ve masaj aleti yüzdeki kan dolaşımını uyarıyor. Aynı zamanda eşit bir cilt oluşumu sağlıyor. 15 farklı yoğunluk seviyesine ve kişiselleştirilmiş temizlik için 3 farklı temizlik alanına sahip. Suya dayanıklı yapısı ise cilt dostu silikondan.

Derma Roller


Özellikle göz altı ve çevresi sorunlarına çözüm sunan, hücre yenileyici özelliğe sahip Derma Roller yüz bakım masaj ve yenileme aleti titanyum iğnelere sahip. Sürdüğünüz kremin emilimini arttıran ve hem yüz hem boyn bölgesindeki hafif kırışıklıkların, cilt lekelerinin, akne izlerinin azalmasına yardımcı olan Derma Roller anti aging bakımın olmazsa olmazlarından.

Mini Hifu


Cilt yaşlanmasında en çok görülen problemler olan cilt dokusunun sarkması, kırışıklıkların oluşması gibi problemler için etkili olan Mini Hifu yüz bakım cihazı aktif ve sıkı bir cilt için gevşek cilt problemlerini ortadan kaldırıyor. Radyo frekansı ile çalışan yüz bakım aleti bölgeye etki etmek için non-invaziv yolu (ameliyat veya enjeksiyon olmadan) kullanıyor.

Estetik sıkılaştırıcı yüz masaj aleti


Bu estetik sıkılaştırıcı yüz masaj aleti ile yüzünüzün ve boynunuzun tüm bölgelerine masaj yapabilirsiniz. Yüz gerdiren masaj aleti titreşimsel hareketleriyle yüzünüzdeki kasılmaları rahatlatıyor ve yaptığı masaj ile yüzünüzde bulunan sinirleri rahatlatıyor. Aynı zamanda hücreleri harekete geçirerek daha canlı bir görünüm kazandırıyor.

Yeşim taşı (Jade roller)


Uzun yıllardır Çin’de ağrıları azaltmak ve vücuttaki toksinleri atmak üzere kullanılan yeşim taşı ciltte de pürüzsüzlük ve parlaklık yaratıyor. Göz çevresine masaj ile uygulandığında kronik sinüs sisteminin güçlenmesine yardımcı oluyor. Kılcal damarları küçültüyor ve göz altı morluklarının azalmasını sağlıyor. Aynı zamanda cilt kırışıklıklarına yeşim taşı masaj aleti ile uygulama yapıldığında ciltteki gerginliği alıyor ve çizgilerin zamanla ortadan kalkmasını sağlıyor.

Yüz masajı aletleri: LR Zeitgard


LR Zeitgard markasına ait anti aging yüz masaj cihazı sıcak ve soğuk uygulamalar ile titreşim seçeneğine sahip. Kırışıklık önleyici özelliğe sahip olan bu alet ile evde profesyonel bir şekilde derinlemesine bakım yapabilirsiniz. Günde sadece 4 dakikalık bir uygulama ile cildiniz çok daha genç görünür ve kırılıklıklarınız azalır. Yanındaki anti aging ürünleri ile cildin derin katmanlarında hapsolur ve tüm etkisini orada gösterir. Titreşim işlevi sayesinde cilt katmanlarını uyarır ve etken maddeler cilde çok daha iyi dağılmış olur. Sıcak/soğuk kombinasyonu ve titreşim işlemleri ile de cilde enerji sağlar.