Tırnaklarda Yaz Trendi: Meyve Dilimleri

Tırnaklarda Yaz Trendi: Meyve Dilimleri

802

Karpuzdan limona, greyfurttan ananasa, kividen elmaya; tırnaklara harika yaz efektleri katmak için bu tırnak sanatlarına mutlaka göz atın!

Tırnaklarınızda yarattığınız rengarenk ve desenli şaheserler stilinizde ve modunuzda bir anda harika bir etki yaratabilir! Artık çok daha pratik bir şekilde uygulama sunan yapıştırmalar ve nail art aletleri sayesinde bunu kolayca yapabilirsiniz. Bu yazın en renkli trendlerinden biri de tırnaklarda meyve dilimleri uygulamaları. Siz de bir an önce uygulamak için aşağıdaki tüyolara göz atın!

Karışık tırnaklar: Dilimli, çizgili, düz

Fotoğraf: Emsnails_ (Instagram)

Güneş sarısı rengiyle en sevimli görüntüyü veren yaz meyvelerinden ananas stilinizde tropikal bir efekt yaratmak için birebir. Tırnaklarda ananas desenlerini kimi tırnaklarda düz sarı oje, kimi tırnaklarda ise beyaz sarı çizgiler ile kombinleyerek harika bir nail art uygulaması yapabilirsiniz.

Her tırnağa başka dilim

Fotoğraf: Tesladaynails (Instagram)

Meyve dilimleri tırnak süsleme sanatı için tırnak yapıştırmaları olarak satılır. GittiGidiyor’da da bulabileceğiniz bu meyve dilimli tırnak süsleri ile tırnaklarınızda kolayca harikalar yaratabilirsiniz. Kividen karpuza, greyfurttan limona, her tırnağınıza başka bir meyve dilimi yapıştırın. Tırnağınızın fonuna da canlı tonlarda ojeler sürmeyi unutmayın!

Greyfurtla en iyi yeşil gider

Fotoğraf: Xglitzandpolishx (Instagram)

Kendinisi gördüğünüz anda dişiniz kamaşabilir ama yazın geldiğini de hissedebilirsiniz. Greyfurttan bahsediyoruz! Greyfurt dilimleri de tırnaklarınızda eğlenceli bir görünüm yaratabilir; bu dilimlere de en çok yeşil tonları iyi gider.

Kirazlar pastel pembede

Fotoğraf: Sasshafras (Instagram)

Bir diğer harika yaz meyvesi de kiraz… Tırnaklarınıza kirazlarla renk katmak harika bir fikir olabilir! Tırnaklarınızın zeminine pastel pembe oje ile renk uygulayın, ardından ister kiraz desenlerini minik minik katın. Bu ojeler yaz elbiselerinize bambaşka bir hava katacak.

Beyaz üzeri karışık meyveler

Fotoğraf: Nailedbymal (Instagram)

Meyve dilimleri ile nail art uygulaması yaparken en güzel fikirlerden bir tanesi de beyaz üzerine çalışmak. Tırnaklarınızı beyaz oje ile renklendirin ve ardından meyve dilimlerini tırnaklarınıza serpiştirin!

Lezzetli detaylar

Fotoğraf: Sanctuaryspatradition (Instagram)

Bir diğer lezzetli nail art fikirleri de meyve dilimlerini farklı doku ve desenlerle birleştirmekten geçiyor. Bir tırnağınıza meyve dilimini yapıştırın, bir tırnağınıza simlerle farklı bir doku katın, bir tırnağınıza çizgiler, bir diğerine puantiyeler yapın. Cesaretinizi ortaya koyun!

Karpuzun her hali

Fotoğraf: FearlessPolish (Instagram)

Ve sırada lezzetli karpuzlar var! Karpuzun gerek içi gerekse dışı adeta bir sanat eseri gibi. Dolayısıyla her bir farklı detayını farklı tırnağınızda yansıtabilirsiniz. Bir tırnağınıza karpuzun dış dokusunun desenini yapın, bir tırnağınıza karpuz dilimi, bir tırnağınıza bir sürü minik karpuz dilimleri yapın. Meyvelerle tırnak sanatının tadını çıkarın!

Şeffaf dilimler

Fotoğraf: Nisnail_ggf, Hammerandnails_ (Instagram)

Meyve dilimlerini illa renkli ojeler üzerine uygulamanıza gerek yok. Tırnaklarınıza şeffaf oje ile cila yapabilir ve meyve dilimlerini de tırnaklarınızı uç kısımlarına ya da diplerine, gerekirse kesitler halinde uygulayabilirsiniz.