Sevgililer Günü’nde Kadınlara Alınabilecek En Güzel Parfüm Setleri

Sevgililer Günü’nde Kadınlara Alınabilecek En Güzel Parfüm Setleri

617

Kimisi ismiyle, kimisi kutusuyla, kimisi kokusuyla, kimisi sürpriz yan ürünleri ile mutluluk garantisi veren parfüm setleri, 14 Şubat’a kız arkadaşını mutlu etmek isteyen erkekler için karşınızda!

Bir kadını en çok hangi hediye mutlu eder diye düşününce akla ilk kozmetik dünyası gelir. Ona alacağınız bir parfüm seti, cilt bakım seti ya da parfüm seti hem erkekler için zahmetsiz hem de kadınlar için mutluluk garantili bir seçenektir. 14 Şubat’a geri saymaya başladığımız şu günlerde size bu konuda yardımcı olmak istedik ve Sevgililer Günü’nde kadınlara alınabilecek en güzel parfüm setlerini bir araya getirdik. İster adında ister kokusunda ister kutusunda aşk taşıyan bu kadın parfüm setleri harika bir sevgililer günü hediyesi olacak.

Cacharel Amor Amor


Aşkı en güzel, en romantik şekilde ifade eden parfümlerden biri Cacharel’den geliyor! Adında İspanyolca aşkı iki kez taşıyan Amor Amor parfümü kıpkırmızı şişesi ve setlerinin birbirinden romantik kutuları ile mükemmel bir hediye seçeneği. Parfümün kokusuna bakarsak, içerisindeki greyfurt, mandalina, kırmızı portakal, malati çiçeği, beyaz misk, sandal, esmer amber ve vanilyanın mükemmel bir uyum yarattığını söyleyebiliriz. Bu koku çiçekleri dişiliğine taşımayı seven kadınlar için ideal!

Victoria’s Secret Bombshell roll on & cüzdan seti


Her kadının çok yakından tanıdığı bir marka, Victoria’s Secret ile karşınıdayız bu kez… Markanın bir çamaşırı takımı yerine, bir parfüm seti ile de sevgilinizi çok ama çok mutlu edebilirsiniz. Bu romantik hediye parfüm kutusu içerisinde 2 adet Bombshell roll on parfüm, 1 adet Heavenly roll on parfüm, 1 adet de “love me” yazılı pembe romantik cüzdan bulunuyor.

Chloé Love Story


Pudralı kokusuyla Chloé Love Story, sadece adıyla ona aşkınızı ifade etmenizi sağlamıyor. Romantik şişesi ve kutusuyla hem harika bir hediye seçeneği oluyor hem de pudralı kokusuyla birçok kadının favorisine dönüşüyor. Parizyen romantizmini ruhunda taşıyan bu kadın parfümü Paris’in meşhur Pont des Arts köprüsündeki aşk kilitlerinden esinlenilerek yaratılmış. Portakal çiçeği esansı, bergamot, greyfurt, limon ve armut ile açılışını yapan parfüm, kalp notalarında da portakal çiçeği, Madagaskar yasemini, gül, siyah frenk üzümü ve şeftali barındırıyor. Son dokunuşu ise misk, sedir ağacı, cashmeran ve paçuli notaları ile yapıyor.

Narciso Rodriguez For Her Fleur


Pespembe romantik kutusuyla sunulan Narciso Rodriguez For Her Fleur parfüm seti, sevgililer günü için kadınlara hediyeler arasında belki de en romantiklerden biri! Bu şeker pembesi şişenin içerisinde gül, misk, şakayık, paçuli, pembe biber, menekşe ve amberin mükemmel bir uyumu mevcut. Neredeyse her kadının çok seveceği bu harman aklınızda mutlaka bulunmalı!

Kenzo Flower


Sırada çiçek tutkunu kadınlara çiçek gibi bir hediye önerisi var! Kenzo’nun gül formuyla bütünleşmiş olan esfane kokusu Flower, bu kutuda Flower In The Air parfümü ve yan ürünleri ile sunuluyor. Hediye kutusu olarak da son derece şık bir seçenek olan bu parfüm setinden çıkan kokular açılışını ahududu ve kırmızı biber ile yapıyor; yerini gül, gardenya, manolyaya bırakıyor ve misk kokusu ile kapanışını yapıyor.

Giorgio Armani Si


Son olarak sırada aşkınıza “evet” diyen bir parfüm önerisi var. Giorgio Armani’nin son yıllarda en fazla konuşulan parfümü olan Si, içindeki frenk üzümü, misk, vanilya, frezya, mayıs gülü gibi kokularla son derece romantik bir parfüm olurken, bu şık kutusuyla da ideal bir hediye seçeneği oluyor. Parfüm setinin içerisinde 1 adet Eau de Parfum, 1 adet vücut losyonu ve 1 adet de duş jeli bulunuyor.