SDM14 İle Selülit ve Ödemlerle Mücade Edin

SDM14 İle Selülit ve Ödemlerle Mücade Edin

2741

Yeşil çay ve guarana ekstresi içeren SDM14 sayesinde hem ödem hem selülit problemleri ile başa çıkabilirsiniz.

Özellikle havaların ısındığı yaz aylarında ve mevsim değişikliklerinde birçok kişi ödem sıkıntısıyla baş etmeye başlar. Gerek seyahatlerin artması, gerek basınç ve hava değişiklikleri gibi detaylar ödem sıkıntılarımızı arttıran detaylar arasındadır.

Yüzük çıkarıp takarken zorlanma, bazı kıyafetlere girememe gibi ödem şişkinliklerinin yarattığı problemleri birçoğumuz yakından biliriz. Dönemsel faktörlere bağlı bu durumlar karşısında kişiler kendilerini olduklarından çok daha fazla kilolu hissederler ve tüm bu faktörlerle hayatımıza giren selülit birçokların kabusuna dönüşür.

Ödem ve selülit neden olur?

Eğer ödem tetikleyecek ciddi bir sağlık probleminiz yok ise, aşırı tuz tüketimi, fazla sıvı alımı, aşırı hareketsizlik gibi durumlar vücudumuzda ödem oluşumuna neden olur. Az önce bahsettiğimiz şekilde havaların ısınması, basınç gibi dış faktörler de ödem oluşumunda önemli rol oynar.

Toksik maddeler ve suyun ciltte birikerek oluşturduğu selülitler de birçok farklı nedene bağlı olabilir. Sindirim rahatsızlıklarından hareketsizliğe, yanlış beslenmekten hızlı kilo alıp vermeye; birçok farklı neden dolayı ortaya çıkan selülitler, vücudunuzun artık bir arınmaya ihtiyaç duyduğunun da göstergesidir.

Biz de bu yazımızda sizlere SDM ürünlerinden birinden bahsederek, selülit ve ödem ile savaşmanın bu yöntemini detaylandıracağız.

Yeşil çay ve guarana ekstresinin gücü

SDM14, yeşil çay ve guarana ekstresi içeren takviye edici bir gıdadır ve içeriğindeki 10 özel bitki sayesinde kısa sürede zayıflama diyetlerinde, adet döneminde, seyahatlerde, hareketsizlik ve stresli dönemlerde artan ödemin çözülmesini destekler. Bu esnada vücuttaki ağırlık hissinin kaybolmasına da yardımcı olur.

Aynı zamanda SDM14 içeriğindeki bitkiler sayesinde selülitlerden kurtulmaya da yardım eder. İçeriğindeki yeşil çay ekstresi, huş ağacı ekstresi ve guarana metabolizma hızını desteklerken, guarana aynı zamanda iştah baskılamaya da yardımcı olur.

Suyun yetersiz düzeyde alımı da kişilerde ödemi artıran önemli etkenlerden birisidir. SDM14 tüm etkilerine ek olarak su tüketimi az olan kişilerde de su tüketimini de kullanma şekli sayesinde artırmış olur.

Hafif karamel aroması olan sıvı özellikteki SDM14’ün 1 kapağını 0,5-1 litre suya karıştırıp gün boyu masanızda bulundurarak içebilirsiniz.