Alışverişlerinizle Çocukların Spor Yapmasına Destek Olmaya Ne Dersiniz?

Alışverişlerinizle Çocukların Spor Yapmasına Destek Olmaya Ne Dersiniz?

1768

Bu anlamlı kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken şey, GittiGidiyor’da bulabileceğiniz Pantene, Ariel, Fairy, Orkid, Prima, Head&Shoulders, Oral-B gibi P&G Türkiye markalarından satın almak.

P&G Türkiye’nin 2014 yılında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) iş birliği ile başlatılan Olimpik Anneler projesini duymuş olabilirsiniz. Bilmeyenlere ufak bir özet, bilenlere ise bir hatırlatma olsun dedik ve bu yazımızda Ocak sonuna kadar katılabileceğiniz bu anlamlı kampanyadan bahsetmek istedik.

P&G, Türkiye’deki 30.yılında Türkiye’den 30 milli sporcuyu ve annelerini Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları yolunda destekleyeceğini açıkladı. Badminton, eskrim, judo, bisiklet, modern pentatlon, okçuluk, yelken gibi birçok farklı Olimpik spor dalında yarışan 30 sporcuya ve annelerine sponsor olan P&G bu sene ise Pyeongchang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları yolunda milli kayakçı Hamza Dursun ve Ayşe Durlu’yu destekliyor.

“Çocuğuna spor yaptıran her anne, Olimpik Annedir.” mottosuyla Türkiye’de daha fazla çocuğun spor yapmasını hedefleyen proje ile P&G, 2014ten bu yana her çocuğun spor yapabilmesi adına okullara spor ekipmanı bağışında bulunuyor.

Peki Olimpik Anneler kampanyasına siz de GittiGidiyor’dan yapacağınız alışverişlerle nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Yanıtı çok basit. Siz de Aralık-Ocak ayları boyunca Buraya tıklayarak satin alacağınız her Pantene, Ariel, Fairy, Orkid, Oral-B, Gillette, Head&Shoulders, Prima ve Febreze ürünü ile yatılı bölge ortaokullarına spor kıyafeti bağışına destek olun, çocuklar sporla büyüsün!

İLGİLİ ÜRÜNLER

İlgili Yazılar