GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 7 After Sun Ürün

GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 7 After Sun Ürün

Cildinizi kuruma, soyulma, yıpranma gibi birçok güneş sonrası etkiye karşıya korumak üzere tasarlanmış bu bakım kremleriyle tanışmaya hazır olun!

Yaz aylarının en güzel yanlarından biri de güneşin altında sereserpe yatıp güneşlenmek ve harika ışıltılara sahip bronz bir cilde kavuşmak. Ancak bunu yaparken güneşten korunmak kadar önemli olan bir diğer detay da güneş sonrası bakımı sağlamaktır. Cildinizin güneşin zararları etkenlerinden korunması, kurumaya karşı bol nem kazanması ve soyulma, lekelenme gibi durumların önüne geçmesi için after sun dediğimiz güneş sonrası bakım ürünleri son derece önemlidir. Biz de sizler için bu yazımızda GittiGdiyor’dan en iyi 7 after sun ürünü seçtik.

1. La Prairie soothing after sun mist face body


La Prairie güneş sonrası bakım ürünü yüzümüzün göz çevresi, dudak çevresi, burun gibi en hassas ve duyarlı bölgelerinin maksimum seviyede güneşten korunabilmesini sağlıyor. Hafif ve görünmez bir yapıya sahip. Nemin içeride, zararlı UVA ve UVB ışınlarının dışarda tutulmasını sağlıyor. Kolay taşınır ve kullanımı pratik şişesiyle de öne çıkıyor.

2. Lierac Sunific aftersun silky serum


Güneşlenme sonrasında cildi yatıştırmaya yardımcı olan Lierac güneş sonrası serumu güneşin başlıca zararlarından olan foto yaşlanma, kuruluk ve lekelenme gibi zararlardan korumaya yardım ediyor. Aynı zamanda güneş sonrasında cildinizin nemsiz kalmasını ve kurumasını gidermeye de yardım ederek nem kazanan cildin esneklik ve rahatlık kazanmasını da sağlıyor.

3. Lancome soleil reconfort after sun


Lancome güneş sonrası vücut sütünün formülünde sakinleştirici etki sağlayan meyan kökü ve nem kazandıran şeftali özleri var. C ve E vitaminleri de bir sonraki gün yeniden güneşe çıkacak olan cildi besliyor ve savunma mekanizmasını güçlendiriyor. Hızla emilen ürün, cildi nemlendiriyor, sakinleştiriyor ve güçlendiriyor.

4. Lancaster tan maximizer after sun soothing moisturizer


Altın rengi, ışıltılı bronzluğunuzun daha uzun sürdüğünü hayal edin. İşte bunu Lancaster güneş sonrası bakım ürünü ile sağlayabilirsiniz. Güçlendirilmiş bronzluğu aktive eden kompleks, ciltteki doğal melanin üretimini arttırıyor. Ultra yatıştırıcı ve nemlendirici formül ise cildin güneş sonrası doğal yenilenme sürecinde yardımcı oluyor. Hem soyulma riskini azaltıyor hem de cilde yumuşak ve ipeksi bir görünüm katıyor.

5. Filorga UV-bronze after sun tan booster gel


Filorga markasının bu besleyici ve rahatlatıcı güneş sonrası jeli üçlü etkiye sahip. Eriyen yağ formülü ile konfor sağlıyor ve güneşlenme sonrasında cildi rahatlatmaya yardımcı oluyor. Besleyici ve nemlendirici yağların kombinasyonundan oluşan jel, UV ışınları olmaksızın bronz görünümünün artmasını ve uzun süreli olmasını sağlamaya yardımcı Bronzluk Arttırıcı Kompleks içeriyor.

6. Babe Soothing Repairing Spray


Babe güneş sonrası rahatlatıcı sprey güneşe uzun süre maruz kalan cildi hızla rahatlatmaya, nemlendirmeye ve ferahlatmaya yardımcı oluyor. Cildinizi yumuşatarak esnek ve ipeksi bir görünüm kazandırmaya, doğal bronzluğun uzun kalıcı olmasına destek oluyor.

7. Avene Eau Thermale Repareteur apres soleil


Tüm hassas ciltlerin kullanımına uygun Avene güneş sonrası nemlendirici bakım losyonu güneş sonrası hassaslaşmış ciltler için yatıştırıcı ve nemlendirici bakım sağlıyor. Yumuşak dokusuyla cilt üzerinde anında ferahlık hissi bırakıyor. İçeriğindeki pre-tokoferil, antioksidan etki gösteriyor.