Gelinliklere Çok Yakışacak 5 Nail Art Uygulaması

Gelinliklere Çok Yakışacak 5 Nail Art Uygulaması

1783
main

Çiçek motiflerinden taşlı süslemelere, dantel efektlerinden metalik ojelere; işte karşınızda gelinliklere çok yakışacak 5 nail art uygulaması!

Düğün sezonuyla birlikte gelinlik seçimi ve gelin makyajı kadar önemli diğer detaylar da gündeme gelmeye başladı. Sizin için bu kadar özel olan bir gecede elbette her minik detay unutulmaz olmalı. Bunlardan biri de tırnaklarınız! Ufak bir detay gibi görünse de tırnaklarınızın çekiciliği gelinliğinizin stiline bambaşka bir hava katacak güce sahip. Siz de gelinler için nail art uygulamaları ile bu gücü yaratabilirsiniz. Gelinliklere çok yakışacak tırnak tasarımlarını sizler için bir araya getirdik. İşte ojeler ve tırnak süsleme taşları ile yaratabileceğiniz şaheserler!

Çiçek motifleri

Gelin çiçekleri tırnaklarınıza da eşlik etsin! Birbirinden güzel çiçek desenleri ile tırnaklarınızda yaratacağınız süslemeler stilinize romantik bir hava katacak. Bu konuda çiçek desenli takma tırnaklar ve tırnak süsleme ürünleri imdadınıza yetişecek. Çiçeğinizle uyumlu renk ve motiflerde takma tırnaklar ile tırnak sticker’larından seçmenizde fayda var.

Taşlı süslemeler


Düğün gecesi gelin tırnakları için bir diğer harika nail art fikri ise tırnak taşları ile yapılabilecek süslemeler. Tırnaklarınızı taşlar ile süsleyeceğinizde dikkat etmeniz gereken şey, ojelerinizin mümkün olduğunca en sade tonlarda olması. Tırnak taşları ile yapılan süslemeler için en ideal fon french olduğundan, tırnaklarda french uygulaması yaptıktan sonra taşlarla süslemenizi yapabilirsiniz.

Renkli dokunuşlar

Bembeyaz gelinliğinize biraz renk katmaya ne dersiniz? Farklı bir gelin stili için tırnaklarınıza pastek tonlarda oje sürün. Ya da farklı tırnaklarınızı farklı tonlarda ojelerle renklendirerek göz alıcı bir stil yaratın. Renkli ojelerinizi sürdüğünüzde tırnak diplerinize simler ya da minik taşlar ile süsleme yaptığınızda tırnaklarınız iyice dikkatleri çekecek.

Bunu da okuyun: Hangi Düğüne Nasıl Bir Gelinlik?
Kır düğününde giyeceğiniz bohem bir gelinlikten, nostaljik bir gecede giyeceğiniz vintage bir gelinliğe, klasik davetlerden düğün partilerine; işte karşınızda birbirinden farklı gelinlik modelleri.

Dantel efekti

Romantik bir dantel gelinliğe en çok dantel efektli tırnaklar yakışacak! Üstelik çok da pratik bir şekilde yapabilirsiniz. GittiGidiyor’da da kolayca bulabileceğiniz tribal ve dantel desenli tırnak etiketleri bu uygulama için yeterli. Şeffaf ya da çok açık pastel tonlarda süreceğiniz ojenizle bu dantel efektleri bir araya geldiğinde harika görünecek.

Metalik görünüm

Beyaz gelinliklerinize doğal bir parıltı katmak isterseniz tırnaklarınız en ideal seçenek olacak. Metalik yansımalara sahip gümüş ve altın ojeler, sedef ojeler ile tırnaklarınıza yapıştırabileceğiniz inciler ya da taşlar ile bu görünümü harika bir şekilde yaratmanız mümkün.

İlgili Yazılar