Sevdiklerinizin Banyosunu Spa Salonuna Dönüştürecek 20 Hediye

Sevdiklerinizin Banyosunu Spa Salonuna Dönüştürecek 20 Hediye

5234

Mis kokulu bakım setlerinden peştemal ve bornozlara, birbirinden şık banyo liflerinden mumlara ve müziklere; sevdiklerinizin banyosunu spa salonuna dönüştürecek hediyeler burada!

Yılbaşı hediyeleri için listelere başladınız mı? Eğer listenizde bakımına düşkün, banyoda saatlerini geçirmeye bayılan sevdikleriniz varsa size birkaç yılbaşı hediyesi önerimiz var. Hele ki bir de SPA’ya gitmeye vakit bulamıyorlarsa bu hediyeler onun için harika seçenekler olacak! İşte karşınızda sevdiklerinizin banyosunu spa salonuna dönüştürecek hediyeler…

Mis kokulu banyo saatleri için


Keyifli banyo saatlerinin olmazsa olmazları arasında köpüklü duş jelleri, mis kokulu losyonlar ve vücut spreyleri yer alır. GittiGidiyor’da Bath&Body Works gibi markaların yılbaşına ve kış mevsimine özel banyo setleri ideal hediye seçenekleri arasında yer alırken, hediye alacağınız kişinin parfümünü öğrenip o parfümün kokularından tasarlanmış olan vücut bakım setlerini hediye olarak hazırlayabilirsiniz.

Hamam etkisi yaratacak detaylar


Banyo esnasında sanki bir hamamdaymış gibi hissetmek için elbette ki banyo lifleri en önemli detaylar arasında. Vücudunuzdaki ölü derilerden arınmanızı sağlayacak olan bu lifler, gerek eldiven tasarımları gerek iki ucundan çekerek kullanım kolaylığı sağlayan formları gerekse beliniz, sırtınız gibi ulaşması zor bölgelere kolayca ulaşmanızı sağlayan ahşap saplı modelleri ile sevdiklerinizin banyosu için harika hediyeler olabilir.

Bornozlar ve peştemallerle keyif zamanı


Sadece banyo esnasında değil, banyo sonrasında da keyif oldukça önemli! Dolayısıyla bakım tutkunu sevdiklerinize alabileceğiniz bir diğer hediye seçeneği de peştemaller, bornozlar ve havlular oluyor. Hem banyolarına hem kendilerine şıklık katacak olan zevkli tasarımlar ile onları çok mutlu edebilirsiniz. Tabii havlu banyo terlikleri de unutulmaması gereken detaylar arasında!

Bunu da okuyun: Parfüm Meraklılarını Parfüm Dışında Mutlu Edecek 5 Hediye
Parfüm tutkusu bambaşka bir şey! Bir parfüm tutkununu sadece kokularla değil, o kokuların hikayelerini taşıyan değerli hediyelerle de çok mutlu edebilirsiniz.

Banyolara dekoratif dokunuşlar


Banyosunda vakit geçirmeyi seven ve kendini sanki şık bir spa salonunda gibi hissetmek isteyen sevdiklerinize alabileceğiniz bir diğer hediye seçeneği de dekorasyon kategorisinden geliyor! Hem banyo eşyalarının organizasyonu hem de otantik görünüm açısından hasır banyo sepetleri harika hediye seçeneklerinden biri. Aynı zamanda hem diş fırçalarını hem likit ve katı sabunlarını koyabilecekleri modern tasarımlara sahip banyo aksesuarları da sevdiklerinizi memnun edecek yılbaşı hediyeleri arasında…

Olmazsa olmaz: Mumlar ve kokular


Son olarak sırada banyodaki tüm atmosferi değiştirecek bir başka dekoratif detay var: Mumlar ve kokular… Yaktığınızda gerek görüntüsü gerek hissiyatı gerekse kokusuyla banyonuzu loş ve dingin bir ortama dönüştürecek kokulu mumlar ve bambu çubuklarıyla şişe içerisindeki kokuyu etrafa ideal şekilde yayan kokulu çubuklar bakım tutkunu sevdikleriniz için mükemmel hediyeler arasında!

BONUS: Müziksiz olmaz


Banyo keyfinize eşlik edecek dingin ve meditatif bir müzik de ince düşülmüş bir yılbaşı hediyesi seçeneği olacak.