Erkeklere Özel Nemlendirici Bakımlar

Erkeklere Özel Nemlendirici Bakımlar

2186
main

Bu yazımız kendine iyi bakan erkekler için!

Kadınlar için olduğu kadar erkekler için cilt bakımı da dünyaca ünlü markaların ürün geliştirmelerinde başrolde. Clinique’ten Clarins’e, Shiseido’dan Nuxe’e, yüz temizlemeden nemlendirmeye, göz çevresinden peeling’e; işte karşınızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz erkeklere özel 17 birbirinden başarılı cilt bakım ürünü…

Clinique For Men


Clinique For Men, erkek cilt bakımı için sunduğu birbirinden çeşitli ürünlerle bakım keyfinize keyif katıyor!

Face Scrub Yüz Peelingi batık oluşumunu engellemeye yardımcı bir ürün. İçeriğindeki mentol ie cildi temiz ve ferah hissettirir. Cildinizde beyaz olana kadar uygulamaya devam edin ve durulayın. Göz çevrenizde kullanmayın.

Dark Spot Corrector cilt tonunu eşitler ve cildin ihtiyacı olan nem dengesini sağlar. Günde iki kez, göz çevresi haricine uygulayın. Tüm yüzünüze eşit miktarda sürün.

Anti-Fatigue Eye Gel göz çevresinin ihtiyacı olan nemi sağlamaya yardımcı olur. Günde iki kez temizlenmiş olan göz çevresine noktasal dokunuşlarla uygulanır.

Face Wash Yüz Temizleme Jeli derinlemesine ve hassas temizlik sağlar. Kuru ve normal ciltler için uygun olan temizleme jeli cildi canlandırır, rahatlatır ve pürüzsüzleştirmeyi destekler.

Shiseido Men


Shiseido Men, yüksek teknolojideki ürünleriyle erkeklerin cilt bakımı için akıllı çözümler sunuyor!

Hydro Master Gel Serinletici Etkili Nemlendirici Jel görünür gözenekleri küçültüyor; kuruluk, kızarıklık ve yağlanmayı kontrol altına alıyor. Cilde yoğun bir nem veriyor ve yaşlanma belirtileriyle savaşıyo.

Total Revitaziler Canlandırıcı Krem 24 saat boyunca nemi ciltte tutuyor. Esneklik ve sıkılık vererek cilde genç bir görünüm kazandırıyor. Sabah ve akşam düzenli bir şekilde, yukarı doğru hareketlerle uygulanıyor.

Active Energizing Concentrate Konsantre Bakım cilde hücresel seviyede yardımcı oluyor ve gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı mücadele ediyor.

Clarins Men


Clarins Men erkeklere özel cilt bakım ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor.

Nettoyant Visage Köpüren Yüz Temizleme Jeli ciltteki kirleri temizliyor, tene yumuşaklık kazandırıyor, peeling etkisi yapıyor ve cildi anında düzgünleştiriyor. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılması öneriliyor.

Exfoliant Visage Active Face Scrub Peeling cildi ölü hücre, fazla yağ ve kir kalıntılarından arındırıyor. Cildin daha pürüzsüz, ışıltılı ve zinde görünmesini sağlıyor. Bu bakımın ayda bir ya da iki kez uygulanması gerekiyor.

Nettoyant Exfoliant Temizleyici ciltteki ölü hücreleri ve toksinleri ortadan kaldırıyor. Haftada bir ya da iki kez tıraştan önce ya da sonra kullanılabiliyor. Nemli cilde, fazla bastırmadan peeling işlemi ile uygulanıyor.

***bunu da okuyun kutusu***

Bunu da okuyun: Erkek Dediğin Cilt Tipinden Belli Olur

Cilt bakımı söz konusu olduğunda kadınlarla yarışabilecek erkek sayısı az olsa da, sağlıklı ve canlı bir görünüm için cilt tipini bilmek herkes için önemli.

Nivea Men


Erkek bakımı konusunda efsaneler arasında yer alan Nivea Men de listemizin olmazsa olmazları arasında! Nivea’nın farklı içeriklere sahip, bol vitaminli yüz temizleme jelleri ve efsanevi Nivea Men Crème’I sizin için seçtiklerimizden… Nivea Men krem anında emilen ve yapışkan his bırakmayan formülüyle cildiniz için ideal bir nemlendirici.

Nuxe Men


Paris’in ünlü cilt bakım markası Nuxe Men de erkekler için cilt bakım ürünleri geliştiren bir diğer isim!

Gel Multi Fonctions Hydratant Nemlendirici cildin kuruluğunu ve gerginliğini yatıştırıcı etkisiyle alıp, yoğun bir nemlendirme sağlıyor. İçeriğindeki meşe ve gürgen özleriyle cilde güç ve enerji veren nemlendirici krem, cilt parlamasını da engelliyor.

Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi göz çevresinin doğal ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Göz çevresini kısa sürede aydınlatıyor, pürüzsüzleştiriyor ve gençleştiriyor. Masaj hareketleriyle cilde iyice yedirilene kadar göz çevresine uygulanıyor. Ardından durulanmıyor.