GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 5 Makyaj Aynası

GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 5 Makyaj Aynası

2112

Makyaj yaparken tüm detayları kusursuz bir şekilde görüntülemenize yardımcı olan ışıklı ve büyüteçli makyaj aynası moodelleri, elde edeceğiniz sonuçlarda oldukça etkili olacak!

Makyaj yapmaya düşkün bir kadının en önemli ihtiyaçlarının başında, yapacağı tüm makyajı tüm detaylarıyla görüntüleyebileceği ve çok daha kusursuz bir görünüm yaratabileceği büyüteçli makyaj aynası ya da ışıklı makyaj aynası gelir. Biz de sizlerin bu konuda işini kolaylaştırmak istedik ve GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi 5 makyaj aynasını seçtik.

1. Beurer BS 99 ışıklı makyaj aynası


Alman markanın kusursuz tasarımlarından olan bu ayaklı makyaj aynası tam 36 LED ile ekstra parlak bir LED ışık sağlıyor. 3 kademeli kısma fonksiyonu bulunan makyaj aynası aynı zamanda 5 kat büyütme özelliğine de sahip. 16’ya 16 cm ayna yüzeyi ile bu makyaj aynasının ışık yoğunluğu da 3 kademe ayarlanabilir şekilde. Pille ve elektrikle çalışan aynanın 10 dakika sonra otomatik kapanma özelliği de bulunuyor.

2. Vitra Artema Arkitekta makyaj traş aynası


Ünlü banyo tasarım markası Vitra’dan bir makyaj aynası ile karşınızdayız! 2 kat mercekli aynası ve cam-pirinç tasarımı ile bu krom rengi ayna banyonuzla mükemmel uyum sağlayacak. Aynı zamanda hem kadınlar makyaj yaparken hem erkekler traş olurken son derece işe yarayacak.

3. İkea Tyysedal masa makyaj aynası ve lambası


Dar alanlara kolayca yerleştirilebilen makyaj aynası hem hafif hem taşıması kolay bir tasarıma sahip. Alt rayı, çerçeveleri ve kenar rayı MDF olan aynanın boyutu ise 63’e 58 cm. Banyonuzda minimal bir görünüm yaratabileceğiniz bu makyaj aynasını İkea Ledsjö duvar lambası ile tamamlayabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüm ayrıntıları görmenizi sağlayacak bu nikel kaplama ışıklar makyaj yaparken ideal olacak.

4. Ideenwelt LED ışıklı makyaj aynası


2 tane ayna yüzeyi bulunan Ideenwelt makyaj aynasının bir tarafı 5 kat büyütme özelliğine sahip, diğer tarafı ise normal boyutta göstermekte. 6 sıcak beyaz tonlarında LED aydınlatmaya sahip olan bu ışıklı makyaj aynası 3xAA pille çalışıyor.

5. 22 Ledli 360 derece dönen makyaj aynası


Birçok kadının isteyeceği makyaj aynalarından biri de hiç şüphesiz böyle bir model olur! 17’ye 22 cm ölçülerinde olan bu ledli makyaj aynası aynı zamanda 360 derece dönebiliyor ve dolayısıyla tüm detaylarına kadar makyaj uygulamanıza yansıyor.