Buklelerinizi Daha Belirgin Hale Getirmenin 7 Yolu

Buklelerinizi Daha Belirgin Hale Getirmenin 7 Yolu

Köpüklerden jölelere, kremlerden maşalara; saçlarınızdaki buklelerin çok daha belirgin ve güzel görünmesini sağlayacak 7 harika ürün karşınızda!

Kıvırcık saçlılar bilir ki buklelerin bakımı hiç de kolay değildir. Elektriklenmelerinden karışık görünmelerine, birçok sorun saçlarınızı olduğundan daha bakımsız gösterebilir. Ancak buklelerinizi kusursuz bir şekilde belirginleştirecek bazı kurtarıcı ürünler ile hayalinizdeki görünümü yaratmanız mümkün. İşte karşınızda bukleleri daha belirgin hale getirmenin 7 yolu!

1. John Frieda Frizz Ease Curl Reviver bukle belirginleştirici köpük

John Frieda marka bukle belirginleştirici saç köpüğü şekilsiz dalgaları, bukleleri ve permayı canlandırmaya yardımcı oluyor. Zenginleştirilmiş formülü sayesinde elektriklenme ve kabarmayı da sakinleştiriyor ve saçlara harika bir ışıltı kazandırıyor. İçeriğindeki özel formül sayesinde buklelerin esnekliğini artırıyor ve daha canlı bukle görünümü kazandırıyor.

2. Organix Coconut Curls nemlendirici bukle bakım kremi

Organix markasının bu bukle bakım kremi saçlardaki buklelerin daha belirgin olmasına yardımcı olan, saç şekillendirici bir bakım sunuyor. İçeriğinde yer alan turunçgil yağları, hindistan cevizi ve tatlı bal bitki özleri saçların onarılmasını, kolay şekil almasını ve beslenmesinı; böylece daha sağlıklı ve parlak görünüm kazanmasını sağlıyor. Saçlarının bukle olmasını isteyenler ve buklelerinin çok daha belirgin olmasını isteyenler bu bakımı mutlaka uyguluyor!

3. Remington CI8019 Keratin Protect bukle maşası

Hayalinizdeki buklelere kolayca ulaşabilmenizi sağlayan Remington bukle maşası içerdiği keratin ve badem yağı ile saçlarınızı şekillendirirken besliyor da… Hem üç yönlü kıvırma etkisi ile istediğiniz kıvrımları yaratıyorsunuz, hem de saçlarınızda sağlıklı bir görünüm yaratıyorsunuz.

4. Kerastase Discipline Curl Ideal kıvırcık saçlar için kabarma karşıtı köpük

Saçları sertleştirmeden bukleleri belirginleştiren bu köpük kabarıklığı ve elektriklenmeyi de önlüyor. Bukleleri canlandırma özelliğine sahip Kerastase saç köpüğü saç yüzeyini pürüzsüzleştiriyor, saç tellerini bir araya toplayıp yeniliyor. Hem saç yapısını güçlendiriyor hem de parlak ve ışıltılı bir sonuç sağlıyor. Saç dokusuna elastikiyet kazandırarak kıvrılan telleri güçlendiren ve bu şekilde bukleleri daha belirgin gösteren bu saç köpüğünü mutlaka deneyin.

5. Toni & Guy Classic bukle belirginleştiren sprey

Toni & Guy markasının bu bukle belirginleştirici sprey ürünü doğal görünümlü, yumuşak buklelere sahip olmak için özel geliştirilmiş formülü ile saçlarınızdaki elektriklenmeyi önlüyor ve aynı zamanda buklelerinizin belirginleşmesini ve daha canlı görünmesini sağlıyor.

6. Philips HP8605/00 Curlcontrol bukle maşası

Philips’in bu harika bukle maşası zahmetsiz bir görünüm sağlayan, doğal, seyrek bukleler oluşturarak bukleli saçlarda modern bir görünüm yaratıyor. Koruyucu seramik kaplama ısıyı eşit dağıtıyor ve saçların zarar görmesini engelliyor. Aynı zamanda parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırıyor.

7. Osis Bouncy Curls bukle belirginleştirici jöle

Schwarzkopf Osis markasına ait bu bukle belirginleştirici jöle ince veya normal telli bukleleri belirginleştiriyor ve saçların harika şeklini koruyor. Saçları sertleştirmeden, yapılarının yumuşak olmasını sağlayan bu bukle belirginleştirici jel saçlarda yapışkan bir his de bırakmıyor.