Bacaklarınızı Güzelleştirecek 15 Ürün

Bacaklarınızı Güzelleştirecek 15 Ürün

1664
main

Capcanlı ve pürüzsüz bacaklara sahip olmayı kim istemez? O zaman bacak canlandırıcı kremlerden masaj aletlerine, bacak fondötenlerinden spor ekipmanlarına; bacak bakımınız için bu 15 ürüne mutlaka göz atın!

Bütün günün yorgunluğunu taşıyan bacaklar iyi bir bakımı hak ediyor! Birçok kadının hayali olan capcanlı, kusursuz renkte ve pürüzsüzlükte bacaklar için birkaç özel bakım uygulamanız yeterli. Nasıl mı? Detaylar bu yazımızda. İşte karşınızda bacakları güzelleştiren 15 ürün!

Bacak fondötenleri


Aynı yüzünüze olduğu gibi bacaklarınıza da fondöten uygulayabilir ve kusursuz renkte, pürüzsüz bir görünüm yaratabilirsiniz. Sprey formda satılan bacak fondötenleri arasından teninize en uygun tonu seçin ve bacaklarınıza 20 cm uzaklıktan. Bacaklarınızda doğal bir kamuflaj yaratan bu bacak fondöteni modellerini Redist, Bebak ve Sally Hansen gibi markalardan edinebilirsiniz.

Bacak canlandırıcı ve rahatlatıcı kremler


Kusursuz bacaklara sahip olmak için onlara özel bakımları düzenli olarak uygulamanızda fayda var. Tüm günün yorgunluğunu taşıyan bacakları rahatlatmak, dinlendirmek ve canlandırmak adına bacak kremleri ve bacak jelleri olmazsa olmazlar arasında. Sizin için seçtiklerimiz arasında içerisinde algae özü ve avokado yağı bulunan, yorgun bacaklara tazelik kazandıran Gehwol Bacak Canlandırıcı Krem var. Yine yorgun bacaklara rahatlama sağlayan Avon’un Canlandırıcı Ayak ve Bacak Jeli ile Mecitefendi’nin içerisinde at kestanesi, aynısefa, dikenli mersin, gotu kola, üzüm yaprağı gibi ekstratlar bulunduran ferahlatıcı etkiye sahip bacak bakım kremi de mutlaka denenmesi gereken ürünler arasında.

Bunu da okuyun: Bacak Yorgunluğu İçin 6 Öneri
Bacak ağrısı sorununun üstesinden gelmek bacak kaslarını güçlendirmek ve vücuttaki ödemi atmakla mümkün. Önerilerimizle birlikte bacaklarınızdaki yoğun kas gruplarını daha aktif hale getirebilir, güçlü bacaklar sayesinde yorgunluk ve ağrı hissinden kurtulabilirsiniz.

Bacak masajı


Bacaklarınızda sağlıklı ve capcanlı bir görünüm için masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırabilir ve her fiziksel hem zihinsel rahatlama yaşayabilirsiniz. Beurer markasının canlandırıcı basın masajı uygulayan ve bacaklarda kan dolaşımını hızlandıran hava sıkıştırmalı bacak masaj aleti bu konudaki ideal ürünler arasında. Aynı markanın etkili bağ doku masajı sunan selülit masajı aleti de cilt tabakalarının kan dolaşımını destekleyerek selülit oluşumunun önüne geçiyor.

Bacaklar için egzersizler


Elbette tüm bu bakımların yanı sıra harika bacaklara sahip olmanın başlıca sırrı düzenli olarak spor yapmaktır. Evde kolayca uygulayabileceğiniz bacak egzersizleri için pilates topu, atlama ipi, thera band’ler ve egzersiz yayları edinebileceğiniz spor ekipmanları arasında… Yaza Hazırlık: İç Bacakları Çalıştıran 5 Egzersiz yazımızı tıklayarak evde yapılabilecek bacak egzersizleri hakkında tüyoları okumanızı da tavsiye ederiz.

Epilasyon aletleri


Son olarak sırada pürüzsüz bacaklar için istenmeyen tüylerden kurulma var! İster standart epilasyon aletleri ister IPL lazer epilatörler ile kusursuz bacaklara doğru adım adın. Alışveriş Rehberi: Epilasyon Aletleri ve Alışveriş Rehberi: Ev Tipi IPL Lazer Epilatörler yazılarımızı tıklayarak her ikisi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Yazılar