Hediye Rehberi: Güzelliğine Düşkün Anneler İçin Seçtiklerimiz

Hediye Rehberi: Güzelliğine Düşkün Anneler İçin Seçtiklerimiz

2111

Cilt temizleme cihazlarından dermaroller’lara, ışıklı makyaj aynalarından en şık parfüm setlerine; bakımlı anneler için seçtiğimiz 20 hediye burada!

Anneler Günü için geri sayım başladı. Hayatımızın en değerli kadınına ne hediye alacağımız da aklımızı kurcalamaya başladı. Bu yazımızda bakımlı anneler için sürprizler hazırladık. Eğer anneniz cildine, kokusuna önem veren bir kadınsa ve onun için ayna karşısında geçen saatler hep keyif doluysa, bu anneler günü hediyeleri tam ona göre demektir!

Cilt temizleme cihazı


Yüz temizliği için sadece temizleme jelleri, tonikler, köpükler yeterli değil. Annenizi mutlu etmek istiyorsanız ona cilt bakımında devrim yaratacak cinsten bir hediye seçmelisiniz. Bu devrim de ancak cilt temizleme cihazları ile mümkün olacaktır. Özel fırça başlıkları ve döner yapıları ile ciltte derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünler harika bir anneler günü hediyesi olarak ilk sırada! GittiGidiyor’da Clinique, Beurer, Panasonic gibi farklı markaların cihazlarından bulabilirsiniz.

Işıklı makyaj aynası


Bakımına düşkün bir kadın için alınabilecek en güzel hediyelerden biri de ışıklı makyaj aynası olacaktır. Siz de bu anneler gününde hediye seçiminde henüz kararsızsanız, bu makyaj aynası modellerine yönelebilirsiniz. Özellikle, GittiGidiyor’da bulabileceğiniz Beurer markasının farklı tasarımlarda ışıklı makyaj aynaları, cildinizdeki her detayı görüntülemenize ve makyajınızı, bakımınızı en ideal şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

Dermaroller

Dönen bir silindir üzerinde bulunan minik iğnecikler şeklinde tasarlanmış olan ve cilt üzerinde gezdirilerek cildi uyaran, cilttte mikro kanallar açan dermaroller ürünleri bu açtığı kanallar sayesinde deri altına uygulanmak istenen ürünün çok daha etkili bir şekilde ulaşmasını, uygulanmasını sağlar. Dolayısıyla annenizin cilt bakımının çok daha verimli bir hale dönüşmesini sağlar. Haliyle bu hediye onu ne kadar mutlu edecektir, az çok tahmin edebilirsiniz!

Bunu da okuyun: Parfüm Meraklılarını Parfüm Dışında Mutlu Edecek 5 Hediye
Parfüm tutkusu bambaşka bir şey! Bir parfüm tutkununu sadece kokularla değil, o kokuların hikayelerini taşıyan değerli hediyelerle de çok mutlu edebilirsiniz.

Parfüm seti


Bakımlı anneler için en ideal hediye seçeneklerinden biri de tabii ki mis kokulu parfümler olacaktır. Üstelik birbirinden güzel desenlere ve renklere sahip kutular içerisinde, duş jelleri, kremler gibi yan ürünleriyle birlikte sunulan parfüm setleri onu en mutlu edecek hediyelerden biri olacaktır.

Cilt bakım seti

Anneler günü için kozmetik hediyeleri arasında en güzellerinden bir tanesi de cilt bakım setleri olacaktır. İçinde cilt temizliğinden nemlendirmeye, serumdan maskeye; farklı farklı ürünleri bulunduran dünyaca ünlü kozmetik markalarının cilt bakım setlerini GittiGidiyor’da bulabilirsiniz.