Yılbaşını Dışarıda Geçireceklere 10 Etkinlik Önerisi

Yılbaşını Dışarıda Geçireceklere 10 Etkinlik Önerisi

456

Yeni yıla evinizde değil de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenerek girmek istiyorsanız, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki yılbaşı organizasyonlarından aklınızı en çok çeleni seçin.

Sokak partilerinden Bollywood konseptine, Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Latin havalarına… Her zevke ve eğlence anlayışına hitap edecek yılbaşının en güzel organizasyonları karşınızda.

Levent Yüksel Yılbaşı Özel

Ankaralılar Levent Yüksel ’in unutulmaz şarkılarıyla yeni yıla “Merhaba” diyecek. Yılbaşı gecesi Jolly Joker Ankara ’da Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk, Tuana, Kadınım ve Med-Cezir gibi unutulmayan şarkılarını seslendirecek olan Levent Yüksel’le keyifli anlar sizleri bekliyor. Etkinliğin fiyatları 67,50 TL – 226 TL arasında değişiyor.

Yılbaşı Özel 80’ler & 90’lar Partisi

Üstünden yıllar geçse de son ses bağıra bağıra söylediğiniz şarkıları bir düşünün. 80’ler ve 90’ların unutulmayan şarkılarıyla nostaljik ve bir o kadar eğlenceli bir yılbaşı gecesi sizleri Kadıköy’deki Dorock XL ’de bekliyor. Gecenin sonunda Velvet konseriyle eğlence geç saatlere kadar devam edecek. Giriş 50 TL.

Oldies But Goldies Yılbaşı Partisi

Babylon ’un olmazsa olmazlarından biri haline gelen meşhur Oldies But Goldies eğlencesini yılbaşında yaşamaya ne dersiniz? ABBA’dan Michael Jackson’a, Depeche Mode’dan Madonna’ya, Snap’ten Donna Summer’a birçok efsanenin şarkıları arasında mekik dokuyan partide zamanda yolculuğa çıkacaksınız. DJ setinin başında ise hiç şüphesiz Murat Abbas ve Murat Beşer yer alıyor olacak.

Sokak Partisi

Yeni yıla sokakta girmeyi planlıyorsanız, İstanbul’un en büyük sokak partisine yılbaşı gecesi katılabilirsiniz. Hande Yener, Murat Dalkılıç ve Merve Özbey’in şarkılarıyla Maslak 1453 ’te yeni yıla eğlenerek girebilirsiniz. DJ’lerin de yer alacağı organizasyon 18.00’de başlayacak ve gece 03.00’e kadar devam edecek.

Gazino Eğlencesi

Yılbaşı gecesinin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Kenan Doğulu konseri, bu yıl Günay Restaurant ’ta gerçekleşecek. Gazino kültürünün son mirasçılarından olan Günay’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Bollywood Partisi

Yeni yıla bugüne kadar girmediğiniz bir şekilde girmek ve bambaşka bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Hilton İstanbul Bosphorus’taki Bollywood partisiyle tahmin ettiğinizden çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Hilton İstanbul Bosphorus’un Hindistan ruhunu İstanbul’a taşıyan restoranı Dubb Indian Bosphorus’ta düzenlenecek partide, Hint yemeklerinin tadını çıkarabilir, Hint kınası ile kendinize özel desenler çizdirebilirsiniz. Yılbaşı partisinin fiyatı ise kişi başı 465 TL.

Ayhan Sicimoğlu İzmir’de

Swissôtel Büyük Efes , 2018’e şık ve keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli yılbaşı programları ile ağırlıyor. Renkli kişiliği ve repertuarı ile Ayhan Sicimoğlu; Swissôtel Balo Salonları’nda, misafirlerini yılbaşında en keyifli şarkılarla, dünya müziğinin kalbine doğru yolculuğa çıkarıyor. Funda Öncü ise beş dilde güncel ve nostaljik pop şarkıları ve modern funk müziği ile eğlence dolu bu yeni yıl programına eşlik ediyor.

Teknede Yılbaşı

Eğer yılbaşını İstanbul’da karşılayacaksanız, Boğaz’ın tam ortasında yeni yıla girmeye ne dersiniz? DJ’lerin performanslarına gecenin ilerleyen saatlerinde oryantal show’un ve havai fişek gösterilerinin eşlik edeceği gecede tekne 20.30’da Eminönü’nden 21.15’te ise Beylerbeyi’nden hareket edecek. Organizasyona katılım kişi başı 219 TL.

Ceylan Ertem

Yüreğinize işleyen parçalarıyla dikkat çeken Ceylan Ertem , yılbaşında Winner İncek Ankara ’da sahne alacak. Ertem, hem kendi şarkıları hem de sevilen parçaların cover’larından oluşan geniş repertuarıyla yeni yıl coşkusunu yaşatacak.

Alaçatı Sokakları

Sadece yazın değil kışın da apayrı bir havası olan Alaçatı ’da yeni yıla girmeyi planlıyorsanız, birçok mekanın yeni yıl etkinliğine katılma şansınız var ama bizim en hoşumuza giden ve size önereceğimiz rakı kadehlerinin tokuşturulduğu Keyifle Meyhane ’deki organizasyon ve Turşu ’nun düzenlediği sokak partisi.