Yeni Keşifler: GittiGidiyor’un Yepyeni Seçkin Köşesi

Yeni Keşifler: GittiGidiyor’un Yepyeni Seçkin Köşesi

500

Sezonun en trend ürünleri, GittiGidiyor’un en çarpıcı tasarım ürünleri artık tek bir sayfa altında: Yeni Keşifler!

Elektronikten dekorasyona, modadan kozmetiğe, anne bebekten hobilere, otomobilden motosiklete, süpermarket ürünlerinden spora, outdoor’dan antikaya; yüzlerce kategoriden ürünleri, yine yüzlerce satıcı ve milyonlarca alıcıyla bir araya getiren GittiGidiyor şimdilerde yepyeni bir alan açtı. GittiGidiyor’da satılan ama özellikle tasarımları ve trendlere olan uyumları ile fark yaratan bu ürünler “Yeni Keşifler” isimli bu yeni sayfamızda bir araya geliyor.


Örneğin bir Eastpak sırt çantası ; fakat sıradan bir modeliyle değil, özel tasarım modelleri ile bu sayfamızda. Ya da güneş enerjili bir masa lambası; fakat öylesine bir görünümle değil, evinizin dekorasyonunda da fark yaratacak bir tasarımla yine bu sayfamızda…

Aynı zamanda Korkmaz ve Delonghi markaların en iyi kahve makinelerinden Bianchi marka bisikletlere, çocuklar için en eğlenceli kostümlerden en komik ev giyimi ürünlerine, Bundera’nın kedi çadırlarından katlanır bisikletlere; birçok farklı alandan birçok seçkin ürün de bu listede size birbirinden güzel seçenekler sunuyor.


Son zamanların en popüler simgesi kaktüs formunda mektup tutacaklarından dekorasyon trendlerinde başrolde olan betondan kaktüs saksıları, rengarenk analog Lomo fotoğraf makinalarından Marvel desenli Tribe kulaklıklara, en sıradışı desenlere sahip ev tekstil ürünlerinden her görenin sahip olmak isteyeceği kırtasiye ürünlerine, özel tasarım kol saatlerinden en eğlenceli oyunlara; Yeni Keşifler sayfamızda gezinirken göreceğiniz her ürün mutlaka dikkatinizi çekecek!

En trend ürünlere ulaşmak için sayfalarca gezmek yerine, hepsini sadece bir tık ile görüntülemek istiyorsanız, anasayfada üzerinden Yeni Keşifler bölümünü tıklamayı unutmayın!