Yeni Filmiyle Vizyona Giren Thor Hayranlarını Mutlu Edecek 15 Ürün

Yeni Filmiyle Vizyona Giren Thor Hayranlarını Mutlu Edecek 15 Ürün

1093
main

27 Ekim’de vizyona giren Thor: Ragnarok hakkında merak edilenler ve Thor hayranları için birbirinden güzel ürünler burada!

Thor serisinin merakla beklenen üçüncü filminde Norse kıyameti yaklaşırken, evrenin diğer ucundaki Sakaar gezegeninde hapsedilen Thor’un Asgard’ı kurtarma macerasını izleyeceğiz. Yönetmenliğini Taika Waititi’nin yaptığı filmin başrollerinde yine Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston bulunuyor, ancak son filmin sürprizi zorlu karakterlere başarıyla hayat veren Cate Blanchett. Thor: Ragnarok ile ilgili merak edilenler ve en güzel Thor ürünleri karşınızda.

Gülmeye hazır olun

Film eleştirmenlerine ön gösterimi yapılan Thor: Ragnarok ile ilk söyleyebileceğimiz şey önceki iki filme hiç benzemiyor olması. Yönetmen Taika Waititi’nin kendi tarzına sadık kaldığı bu filmde bol bol mizah var.

Çekicin kontrolü Hela’da

Thor’la özdeşleşen çekiç Hela’nın eline geçti. Hela da kim diyorsanız, kısa bir özet geçelim. Başarılı aktris Cate Blanchett ’in canlandırdığı Hela, Thor’u esir alan kötü kalpli ve çok güçlü bir tanrı. Asgard’ı yok etmek isteyen de ta kendisi.

Ragnarok ne anlama geliyor?

İskandinav mitolojisine göre Ragnarok , dünyanın sonu anlamına geliyor. Tanrıların birbirleriyle savaşları sonucu dünyanın yok olmasına hazır mısınız?

Hulk yine başrolde

Sakaar gezegeninde Hela tarafından hapsedilen Thor, bu gezegene bir şekilde gelmek zorunda kalıp gladyatör olarak savaştırılan Hulk ile dövüşmek zorunda kalacak. Hela’nın bir diğer özelliği ise Marvel filmlerinde başrolde olan ilk kötü kadın olması.

Nefretten aşk doğar

Kötü yürekli Sakaar hükümdarı The Grandmaster için çalışan Asgardlı savaşçı Valkyrie, Thor’un kalbini çalacağa benziyor.

Daha öncekilere benzemiyor

Sakaar gezegeni, bugüne kadar Marvel filmlerinde gördüğümüz hiçbir yere benzemiyor. Thor’un yaratıcısı Kack Kirby’nin çizgiromanlarından esinlenerek tasarlanan Sakaar’ı merakla bekliyoruz.

Kostümler

Kostüm tasarımcısı Mayes Rubeo, Thor: Ragnarok filmi için 2 bin 500’den fazla kostüm tasarladı.

Greenbox da neymiş!

Çoğu aksiyon, bilimkurgu ve fantastik filmde olduğu gibi tabii ki greenbox’ta gerçekleşen çekimler de Thor: Ragnarok’ta bulunuyor. Ancak vahşi doğanın ortasında Avustralya ve aslında neredeyse güney yarım kürenin birçok noktasında filmin çekimleri gerçekleşti.

Loki nerede?

Thor, sevgili kardeşi Loki’nin öldüğünü sanmaktadır ama Loki kolay kolay ölür mü? Tam tersine Thor, acı gerçekle yüzleşecek ve babasının öldüğünü öğrenecek.

Ve şimdi de Thor hayranlarının en seveceği ürünlerle karşınızdayız!

Figür tutkunlarına

Thor dünyasını aksesuarlarıyla yansıtanlara

Thor kültürünü sonuna kadar yaşayanlara

Detaylarını evine yansıtanlara