Yengeç Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

Yengeç Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

1383

Yengeç burcundaki yakınınızı doğum gününde mutlu edecek hediye önerileri.

22 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında doğmuş olan Yengeçler, burçlar arasında belki de en duygusal olanıdır. Küçücük şeylerden mutlu olabilecekleri gibi, incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden büyük üzüntü duyabilirler. Hisleri çok kuvvetlidir ve empati yapma yetenekleri bazen onlara zarar verecek kadar güçlüdür. Korumacı tarafları oldukça baskındır. Ailelerine ve evlerine hiçbir burcun olmadığı kadar bağlıdırlar. Kendi iç dünyalarındaki huzuru da bu sayede koruyabilirler. Bu kadar hassas ama diğer yandan da güçlü olan Yengeç burcundaki yakınınıza alabileceğiniz en uygun hediyeleri sizler için derledik. Bu arada ona bir parfüm almayı düşünüyorsanız, Yengeç Burçlarına Çok Yakışacak 5 Parfüm yazımızdan fikir alarak, karakterine en uygun parfümü seçebilirsiniz.

Evcimen ruhlular


Yengeçler için evleri adeta huzur buldukları güvenli sığnaklarıdır. Rahatlarına düşkün olmalarının yanı sıra dekorasyon zevkleri oldukça gelişmiştir. Salonlarında etrafa sıcacık bir ışık saçacak abajur , evin havasını değiştirecek tütsüler ya da güzel bir vazo onları tahmin edemeyeceğiniz kadar mutlu edebilir.

Yemek saati


Yengeçler mutfağa adım attıklarında adeta birer şefe dönüşürler. Hisleri güçlü olduğu için klasik yemeklerin yanı sıra göz kararı kendileri de farklı lezzetler ortaya çıkarabilirler. Mutfakta vakit geçirmeyi seven Yengeç burcundaki yakınınız için mutfak robotu, smoothie yapabileceği bir blender ya da mis gibi kahve kokusuyla güne başlaması için kahve makinesi alabilirsiniz.

Anılar koruma altında


Yaşadıkları özel anlar Yengeçler için vazgeçilmezdir. Hatta bu yüzden, 20 yıl önce gittikleri bir konserin biletini dahi saklama özelliğine sahiptirler. Bu özel anları ölümsüzleştirmesi için fotoğraf makinesi alabileceğiniz gibi güzel bir albüm de alabilirsiniz. Tabii beraber paylaştığınız anıları simgeleyen şeyler dolu özel bir kutu da hazırlayabilirsiniz.

Sade çizgi


Yengeçler genelde hayatın her alanında sadelikten yanadırlar. Bu da giyim tarzlarından dekorasyona kendini hemen belli eder. Yengeç burcundaki yakınınıza doğum gününde bir takı almayı planlıyorsanız, oldukça sade hatlara sahip olmasına özen gösterin. Taşlı yüzük veya kolye alacaksanız dahi bunun abartılı olmamasına dikkat edin.

Tatilin olmazsa olmazları


Yaz çocuğu olan Yengeçler, doğada vakit geçirmekten çok keyif alırlar. Onlar için yaz tatili, deniz kenarında ağaç gölgesi altında hamağa uzanıp en sevdikleri kitabı okumakla eşdeğerdir. Yeni yerler keşfederek ruhlarını doyurmaktan çok keyif alırlar. Onlara seyahatlerinde eşlik edecek hediyeler şüphesiz çok hoşlarına gider.