Yay Burçlarını Mutlu Edecek 30 Hediye

Yay Burçlarını Mutlu Edecek 30 Hediye

956
main

Özgürlüğüne düşkün mü düşkün ve bir o kadar da yaratıcı olan Yay burçları için en güzel hediyeler.

Maceraya ve seyahat etmeye bayılan hayatınızdaki Yaylar, monotonluktan hazzetmezler, rutine dönüşen şeylerden anında sıkılırlar ve en önemlisi de özgürlüklerine düşkündürler. Mizah anlayışları oldukça keskindir. Sosyalleşmek onlardan sorulur, partilere bayılırlar ve hatta hayatlarını bir parti tadında geçirmek isterler. Ayrıca optimisttirler ve devamlı öğrenmeye açlardır. Seyahat etmeyi çok severler. Ona sürpriz yapmayı düşünüyorsanız, Yay Burçlarına Özel Gezi Rehberi yazımızdan ilham alabilirsiniz. Bu hareketli, akıllı ve uçarı karakter için en güzel hediyeyi seçmeye hazır mısınız?

Seyahat tutkunları


Yeni yerler keşfetmek ve maceraya atılmak Yayların uzmanlık alanına giriyor. Eğer bütçeniz el veriyorsa, ona bugüne kadar gitmediği bir yer için bilet alabilir ya da tur ayarlayabilirsiniz. Ancak onları daha küçük hediyelerle de mutlu etmek mümkün. Gitmeyi planladıkları bir ülke ya da şehre dair rehber niteliğinde bir kitap, yolculuklarını daha rahat geçirmelerini sağlayacak boyun yastığı, iyi bir kulaklık ya da pasaport kılıfı alabilirsiniz.

Yeni keşifler


Bilgilerine bilgi katmayı, devamlı kendilerini geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi adeta bir hayat felsefesi haline getiren Yay burcu için kitap harika hediye alternatiflerinden biri. Aynı zamanda ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bir dergiye yıllık abonelik de yaptırabilirsiniz. Ayrıca belgesel niteliğindeki yapımlara ait DVD setleri de hoşlarına gidebilir.

Oyunsuz olmaz


Yayların içindeki çocuk hiçbir zaman büyümez. Bu da hobilerinden boş vakitlerini değerlendirdikleri aktivitelere kadar hayatlarının her noktasına yansır. Uzaktan kumandalı arabalar, drone’lar ve video oyunları onları sevinçten havaya uçuracak en güzel hediye alternatiflerinden biri olabilir.

Yetenekli aşçılar


Yay burcu kadını ve erkeği yemeğe oldukça düşkündür. Yeni tatlar keşfetmeyi, klasik tarifleri kendilerine göre yorumlamayı ve mutfakta deneysel takılmayı severler. Yemek yaparken adeta içgüdüleriyle hareket ederler ve ortaya genelde oldukça lezzetli yemekler çıkar. Başka ülkelerin yemek kültüründen tariflere yer veren bir yemek kitabı ya da wok tava onları mutlu edebilir.

Sportif hareket


Yay burçları pek yerlerinde duran karakterler değillerdir. Genellikle hiperaktiftirler ve vücutlarında biriken enerjiyi sporla dışarı atarlar. Doğa yürüyüşleri ya da kaya tırmanışı gibi aktivitelerin yanı sıra pilates, koşu, ağırlık kaldırma gibi sporlar da ilgilerini çeker. Evde deşarj olmalarını ve spor yapmalarını sağlamak için bir koşu bandı ya da pilates DVD’si alabilirsiniz. Hali hazırda yaptığı bir spor varsa, ihtiyaç duyacağı malzemeleri de hediye edebilirsiniz.