Yay Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

Yay Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

964

Burçlar kuşağının belki de en yaratıcı ve özgürlüğüne düşkün burcu olan Yayların renkli dünyasına uygun hediye önerileri.

Keşfetmeden duramayan, kendini her daim geliştirmekten keyif alan, bol bol seyahat edip yeni yerleri ve kültürleri tanımayı hayatının olmazsa olmazları arasına koyan yay burcu yakınınız için karakterine en uygun hediyeleri sizler için derledik. Küçük bir uyarıda da bulunalım: Her ne hediye alırsanız alın, işin içinde biraz yaratıcılık olmasına özen gösterin. Aldığınız hediyenin içine küçük bir not yazmanız bile oldukça etkili olacaktır. İşte yay burçları için GittiGidiyor’dan seçtiğimiz hediyeler!

Çocuk ruhlulara

Yay burcu olanlar yaşı kaç olursa olsun içindeki çocuğu hiç kaybetmez. Coşkuludurlar, enerjileri dolup taşar, yerlerinde duramazlar. Teknolojiye de bir o kadar meraklı oldukları için drone, uzaktan kumandalı araba gibi hediyeler onların aklını başından alabilir. Ve tabii video oyunlarını da unutmamak lazım. Yeni çıkan bir oyun konsolu alabileceğiniz gibi evinin dekorasyonuna hoş bir hava katacak olan dart gibi bir hediye de alabilirsiniz.

Hevesli kaşifler

Özgürlüklerine düşkün olan Yaylar, kısıtlanmaya ya da aynı yerde uzun zaman geçirmeye hiç gelemezler. Monotonluk asla onlara göre değildir. Yeni şeyler öğrenmeye karşı olan büyük heveslerini de düşününce, buldukları her fırsatta bambaşka ülkeleri ziyaret etmek için ellerinden geleni yaparlar. Onlara seyahatlerinde eşlik edecek olan eşyalar güzel birer hediye alternatifi olabilir.

Yaratıcılık peşinde

Yay burcundakiler genelde bir şey üretmeden duramazlar. Onları besleyecek olan ilham kaynaklarına her daim ihtiyaç duyarlar. Bilgi birikimlerini zenginleştirecek olan belgeseller, sanat ve tarih kitapları Yayları her zaman mutlu edecek hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Deneysel alan

Mutfağa adım attıkları anda yetenekli birer aşçıya dönüşen Yay burcundakiler, tariflere bağımlı kalmak yerine içgüdülerini dinleyerek farklı lezzetler ortaya çıkarmaya bayılırlar. Dünya mutfağı gibi yepyeni tariflerin yer aldığı bir yemek kitabı alabileceğiniz gibi onların en yaratıcı smoothie’leri yapabilmeleri için blender da alabilirsiniz. Tabii renkli kişiliklerini yansıtacakları sofralar için farklı tasarımlara sahip yemek takımları da güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Hareket vakti

Tükenmek bilmeyen enerjilerini sporla dışa vurmaktan keyif alan Yay burcundaki yakınınıza yapmaktan keyif aldığı spor dalıyla ilgili bir hediye alabileceğiniz gibi, pilates ya da yoga gibi henüz keşfetmedikleri bir alana dair hediyeler alarak yeni bir hobi de kazandırabilirsiniz.