Terazi Burcuna Alınabilecek En Güzel 30 Hediye

Terazi Burcuna Alınabilecek En Güzel 30 Hediye

4344
main

23 Eylül-22 Ekim tarihleri arasında doğmuş olan Terazi burçlarının eşsiz kişiliğine uygun hediyeler.

Burçlar arasında en dengeli olarak bilinen Teraziler, genel olarak zarif ve kibar bir mizaca sahiptirler. Sahip oldukları burç adaleti simgeler. Bu yüzden genel olarak hayatta da adaletli olmaya özen gösterirler. Uyum onlar için çok önemlidir ve hayatlarının her alanında bu uyumu korumayı severler. Onlara hediye seçerken, kişiliklerini ve karakteristik özelliklerini göz ardı etmemeniz gerekiyor. En önemlisi de hediyeyi sunuş tarzınız. Her ne hediye almış olursanız olsun şık bir hediye paketiyle daha hediyeyi görmeden onun kalbini fethedeceğiniz kesin. Terazi burcundaki tanıdığınıza en uygun hediyeyi gelin birlikte seçelim.

Güzellik zamanı


Teraziler bakımlarına ve dış görünümlerine oldukça özenirler. Girdikleri her ortamda etraflarına ışık saçarlar. Cool duruşlarının altında dikkat çekmeyi seven bir tarafları vardır. Sade stillerini kıpkırmızı bir rujla tamamlayıp bütün dikkatleri üstlerine çekmeyi başarırlar. Onlara alacağınız bir makyaj seti hoş bir hediye alternatifi olabilir.

Mis kokanlar


Teraziler kişisel bakımlarına oldukça önem verirler. Onlara kendilerini şımartmalarını sağlayacak, spada geçirecekleri güzel bir gün hediye edebilirsiniz. Ayrıca güzel kokmak onlar için her şeyden önemlidir. Tarzlarına uygun güzel bir parfümle onları mutluluktan havalara uçurabilirsiniz. Odunsu mu yoksa çiçeksi kokuları mı daha çok seviyorlar? Eğer bilmiyorsanız, kullandığı parfümü laf arasında öğrenip onun benzeri bir seçimde de bulunabilirsiniz.

Şık aksesuarlar


Terazi burçları stillerini tamamlayan aksesuarlara önem verirler. Takı seçimlerinin yanı sıra sofistike görünümleriyle uyum içerisinde olan saat, ayakkabı ve çantalar da onlar için önemlidir. Onların zevkini yansıtan böyle bir hediye seçimiyle onları mutlu edebilirsiniz.

Bunu da okuyun: Terazi Burçlarına Uygun 7 Spor

Estetik algısı en yüksek burçlardan biri terazidir. Buna göre yaptığı her işte, estetik kaygılar taşır. Üstelik spor da buna dahildir. Bu yüzden terazi kişilerinin denge, koordinasyon ve zarafeti bir arada sağlayan sportif aktivitelere yönelmesi önerilir.

Müziksiz olmaz


Teraziler, müziksiz bir hayat hayal edemezler. Koleksiyoner olmalarının yanı sıra iyi birer dinleyicidirler. Bu kadar müzik sevdalısıyken, onlara güzel bir pikap hediye alabilirsiniz. Pikabın yanı sıra en sevdikleri grubun ya da şarkıcının plağını ya da en son çıkan albümünü alabilirsiniz. Ayrıca sevdikleri sanatçıların yakın zamanda bir konseri varsa iki kişilik bir bilet hoş bir hediye olabilir.

Dekoratif ürünler


Evleri, kişiliklerinin bir yansımasıdır. Bu yüzden şık görünümlü dekoratif objeler güzel bir hediye alternatifi olabilir. Ancak çelik gibi aşırı parlak ve modern görünümlü tasarımlar yerine ahşap ve cam gibi daha doğal dokuları tercih etmenizi öneririz.