Terazi Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

Terazi Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

291

Hayatlarının her alanında uyumu yakalamayı hedefleyen Terazi burcundakiler için hediye önerileri.

Uyum ve dengenin kendisinden sorulduğu, haksızlığa asla tahammül edemeyen ve en azından çevresindeki adaleti sağlama konusunda oldukça inatçı olan Teraziler, iletişim konusunda adeta birer gurudurlar. Eğlenmeyi çok severler ve sosyal hayatları oldukça aktiftir. Yeni insanlarla tanışmak, ayaküstü sohbetler tam onlara göredir. Terazi burcu girdiği her ortamda hemen diğerlerinden sıyrılır. Bu da zaman zaman fazla narsist bir kişiliğe bürünmelerine neden olur ve devamlı beğenilme arzularını körükler. Cazibelerine ise karşı koymak oldukça zordur. İşte burçlar kuşağının en renkli karakterlerinden biri olan Terazi burcundaki yakınınızın karakterine uygun hediye alternatifleri.

Mıknatıs etkisi


Terazi burcundaki kadın ve erkeklerin farklı bir çekiciliği vardır. Estetik görünüm onlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden kişisel bakımlarına ve güzellik ritüellerine sadıktırlar. Her ne kadar mütevazı bir imaj çizseler de içten içe girdikleri ortamın parlayan yıldızı olmaya bayılırlar. Kozmetikten cilt bakım ürünlerine incelikli düşünülmüş hediyeler hoşlarına gider.

Güçlü detaylar


Sade ama güçlü bir stile sahip olan Teraziler, giysilerinde kullandıkları basic parçaları dikkat çekici aksesuarlar ile tamamlayarak hoş bir stil elde ederler. Bu yüzden ayakkabı, çanta, cüzdan, kemer gibi ufak ama göze çarpan detaylar onlar için önemlidir. Alacağınız bu tür bir aksesuarın şık bir görünüme sahip ve kaliteli olmasına özen gösterin.

Farklı dekoratif ürünler


Teraziler evlerinin dekorasyonunda ultramodern tasarımlardan kaçınırlar. Ahşap gibi doğal materyallerden üretilmiş ve hatta el yapımı olan tasarımlar onların kalbini fetheder. Ayrıca sıradan parçalar yerine benzersiz olan tasarımlara daha yatkındırlar. Yaşadıkları ortama daha sıcak bir hava katacak olan mumluklar ve onlarla uyumlu fotoğraf çerçeveleri güzel birer hediye alternatifi olabilir.

Müzik sevdalıları


Müzik için boşu boşuna ruhun gıdasıdır dememişler. Ancak Teraziler için müziğin yeri apayrıdır. Hayatlarının her anında fonda bir müzik onlara eşlik eder. Sevdiği müzik türüne göre yeni çıkan bir albüm alabileceğiniz gibi, evindeki ses sistemini yenilemesi için de sürprizler düşünebilirsiniz. Tabii hayran oldukları müzisyenin yakın zamanda bir konseri varsa, bu hediyenizi ona bir bilet eşliğinde vererek daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Terazi burcuna özel tasarımlar


Terazi burcunun uğurlu taşları arasında aşkı temsil eden pembe kuvars, opal ve safir yer alıyor. Bu taşların kullanıldığı bir yüzük, kolye ya da bileklik alabileceğiniz gibi Terazi burcunun astrolojideki sembolünün tasarıma katıldığı bakır veya altın takılar da hoş birer hediye alternatifi olabilir.