Son Yılların En İyi 10 Komedi Filmi

Son Yılların En İyi 10 Komedi Filmi

main

Gözlerinizden yaşlar gelecek kadar sizi güldürecek olan son yılların en iyi komedi filmleri.

Biraz kafanızı dağıtmak, eğlenmek ve bolca kahkaha mı atmak istiyorsunuz? Sizler için derlediğimiz komedi filmleri gününüze neşe katmaya hazır.

This is the End (Buraya Kadar)


Kıyametin kopacağını ve dünyanın son günü olduğunu çılgın bir partide öğrenseydiniz ne yapardınız? James Franco , Seth Rogen , Jason Segel ve Emma Watson gibi birçok ünlü ismin yer aldığı film, kıyamet gününün gelmesiyle birlikte çığırından çıkan parti insanlarını konu ediniyor.

Ted (Ayı Teddy)


Henüz seyretmediyseniz, kaçırılmaması gereken filmler arasında yer alıyor Ayı Teddy . Düşününki en yakın arkadaşınız çocukluğunuzdan kalma oyuncak ayınız ve siz 30 yaşına gelmiş yetişkin bir erkeksiniz. Buraya kadar durum çok da anormal sayılmaz ama oyuncak ayınız konuşuyor, yürüyor, hatta bira içip bol bol küfür ediyorsa, işte eğlence o zaman başlıyor.

Despicable Me (Çılgın Hırsız)


Onlar minik mi minik, sevimli mi sevimliler, ne var ki bir o kadar da şaşkınlar. Çocuklar kadar büyüklerin de kalbini fetheden bu animasyon, dünyanın uydusu Ay’ı ele geçirmek isteyen kötü yürekli Gru ve onun küçük kölelerinin maceralarını anlatıyor. Sinema keyfi yapmayı düşünüyorsanız, Despicable Me ’nin devam filmlerini de seyretmenizi öneririz.

The Hangover (Felekten Bir Gece)


Son yılların en iyi komedi filmleri dendiği zaman belki de akla ilk gelenlerden biri Felekten Bir Gece . Dört yakın arkadaşın çılgın bir parti sonrasında başlarına gelen ilginç hikayeleri anlatan film o kadar sevildi ki devam filmleri de çekildi. Kahkahalar atarken, “Yok artık” diyeceğiniz esprileriyle favorimiz.

The Dictator (Diktatör)


Demokrasiye karşı olan sert ve acımasız diktatör General Aladeen’in başına gelen hikayelerin konu edildiği film, bir diktatörün yapabileceklerini en absürt şekilde ele alıyor ve ortaya seyredilmeye doyulmaz bir komedi çıkıyor.

Bunu da okuyun: Açık Hava Sineması: Yaz Akşamlarında İyi Giden 10 Film
Bahçenize projeksiyon aletinizi ya da televizyonunu çıkarın ve açık havada sinema keyfine hazırlanın. Sıcak yaz gecelerinde keyfinize keyif katacak filmler burada!

Look Who is Back (Er ist wieder da)


Adolf Hitler , bir şekilde günümüz dünyasına geri dönseydi neler olabileceğini hayal edebiliyor musunuz? Nasıl olduğunu bilmesek de bir gün Adolf Hitler, 2014 yılının Almanya’sına adeta ışınlanır. İçindeki iktidar tutkusu ve diğer yandan değişen dünyanın şaşkınlığını yaşayan Hitler’in başından geçen olayların anlatıldığı film kara mizah türünde oldukça başarılı.

Bridget Jones’s Baby (Bridget Jones’un Bebeği)


2000’li yılların başında doğan Bridget Jones efsanesi, sinemaseverleri güldürmeye devam ediyor. 10 yıl önce Mark Darcy ile mutlu mesut bıraktığımız Bridget Jones, bu sefer 40’lı yaşlarında boşanmış bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Gittiği bir festivalde tek gecelik bir ilişki yaşayan Jones, ardından hayatının aşkı Mark’la karşılaşıyor ve onunla da bir ilişkisi oluyor. Geriye kalansa bir bebek. Acaba bebeğin babası kim?

The Grand Budapest Hotel (Büyük Budapeşte Oteli)


Komedi demişken, bizi fotografik sahneleriyle büyüleyen ünlü yönetmen Wes Anderson ’a değinmeden olmaz. 20. yüzyılın başlarında Büyük Budapeşte Oteli ’nin en ihtişamlı dönemine bizleri götüren filmin oyuncu kadrosu ise yıldızlar geçidi kıvamında. Kimler mi var? Jude Law , Edward Norton , Lea Seydoux , Saoirse Ronan , Bill Murray ve Owen Wilson , kahkahası bol masal gibi bir diyara ışınlıyorlar bizleri.

Easy A (Adı Çıkmış)


Emma Stone ’un yıldızının yavaş yavaş parlamaya başladığı dönemlere doğru gidelim. 2010 yılında vizyona giren filmde, Stone iftiraya ve dedikoduya maruz kalan bir lise öğrencisini canlandırıyor. Ancak hakkında çıkan dedikodular, kahramanımızı daha da popüler hale getiriyor ve olayların rengi değişiyor.

Bad Moms (Eyvah Annem Dağıttı!)


Kız arkadaşlarınızla beraber evde oturup sizin dilinizden konuşan, kahkahalar attıracak bir film arıyorsanız, işte karşınızda. Mila Kunis ’in başrolünü oynadığı filmde annelik konusunda başarılı olamayan üç annenin maceraları anlatıyor. Hatta devam filmini de kaçırmamanızı öneririz.