Şevin Ballıktaş’ın İmzalı Aşk Romanı GittiGidiyor’da

Şevin Ballıktaş’ın İmzalı Aşk Romanı GittiGidiyor’da

772

Şevin Ballıktaş’ın yüksek dozda aşk içeren yeni romanı ‘Daha Çok Görüşeceğiz’ imzalı kitabıyla GittiGidiyor’da satışta!

2011 yılından bu yana aldığı koçluk, NLP, iletişim ve satış eğitimleri sonucunda bireysel ve kurumsal eğitmenlik yapan ve İyilik Paylaş Sosyal Platformu’nun yönetim kurulu üyelerinden Şevin Ballıktaş, Instagram hesabıyla da birçoğumuza sağlıklı yaşam konusunda ilham veren bir isim. Ballıktaş’ın geçtiğimiz aylarda Doğan Novus’tan çıkan ilk kitabı ‘Daha Çok Görüşeceğiz’ ise etkileyici bir aşk hikayesi ile hayatlarımıza dokunuyor.

Novus Roman serisinin yüksek dozda aşk içeren bu 224 sayfalık kitabı şimdi Şevin Ballıktaş’tan imzalı haliyle GittiGidiyor’da satışa sunuldu. Keyifle okumanız dileğiyle!

Aşk en güçlü yaşam koçu

Kitapta bahsi geçen Esas Kız, gerçek bir sorunlu erkek mıknatısı… Bir de sadakat kelimesi lügatinde yer almayan, sevgili kelimesini çoğul zanneder bir erkek var; o da Esas Oğlan!

Esas Kız, Esas Oğlan ile tanıştığında niyeti bu yaramaz, çapkın, savruk genç adama yaşam koçluğu yaparak onu yola getirmek oluyor. Ama ava giden avlanır derler… Esas Kız’ın öğreneceği önemli bir ders çıkıyor karşısına: En güçlü yaşam koçu aşkın ta kendisidir!

Kitaptan bir alıntı ile devam

Yavaşça sokuluyorum… Başını boynuma yerleştirip sımsıkı sarılıp öpüyor beni. Huzursuzum. Sanki içimi bir şeyler kemiriyor. Tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Ani bir hamleyle dönüp gözünün içine bakarak hiç sormadığım o soruyu soruyorum.

“Ben senin neyinim?”

Gülümseyip “Kız arkadaşımsın” cevabını veriyor.

Ciddi bir ifadeyle, “Sevgili gibi mi, yoksa hem ‘kız’ hem de ‘arkadaş’

olmanın sonucu olan kız arkadaş mı?” diye soruyorum.

Sıkıca sarılıp kulağıma fısıldıyor: “Sevgilimsin!”

Şevin Ballıktaş kimdir?

ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden mezun olduktan sonra kurumsal hayatta edindiği satış, e-ticaret ve dijital pazarlama tecrübelerinden sonra inovasyon proje yöneticisi olarak çalışan Şevin Ballıktaş 2011 yılından bu yana aldığı koçluk, NLP, iletişim ve satış eğitimleri sonucunda, bireysel ve kurumsal eğitmenlik yapmaktadır. Ballıktaş, aynı zamanda kurucularından olduğu İyilik Paylaş Sosyal Bağış Platformu’nun da Yönetim Kurulu üyesidir.