Sevgililere Özel: En Güzel Hobi Hediyeleri

Sevgililere Özel: En Güzel Hobi Hediyeleri

1570

Partnerinizin hobisine uygun en güzel hediye alternatiflerini sizler için derledik.

Sevgililer için en özel günlerden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başlamışken, partnerinize en uygun hediyeyi de seçmenin tam sırası. Bu konuda zorlanıyorsanız, en sevdiği hobiden yola çıkarak ona güzel ve anlamlı bir hediye alabilirsiniz. Ayrıca bu özel günü evde romantik bir şekilde geçirmeyi planlıyorsanız, Sevgililer Günü’nü Evde Geçireceklere 6 Yaratıcı Fikir yazımıza göz atmanızı öneririz.

Fotoğrafçılık


Sevgiliniz her özel anı ölümsüzleştirmeyi seviyor ve giderek dijitalleşen dünyada telefonlarımızın hafızasında kalıp unutulan karelerden çok daha fazlasını yapıyorsa, fotoğrafçılıkla ilgili bu hediyelerden birisi onu oldukça mutlu edebilir.

Yoga/pilates/meditasyon


Sağlıklı yaşam yükselişte, yoğun şehir hayatının stresinden arınmak isteyenlerin çareyi yoga, pilates ve meditasyonda bulmasına şaşırmamalı. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlığımıza çok iyi gelen bu uğraşlarla ilgilenen bir sevgiliniz varsa, ona vereceğiniz en güzel hediye onun bu verimli hobisini destekleyen türde bir hediye olur.

Trekking


Sevgiliniz işten geriye kalan zamanlarda doğada vakit geçirmeyi seviyorsa, hem kamp sırasında hem de yaptığı doğa yürüyüşlerinde ona eşlik edecek bu hediyelerden birini alabilirsiniz. Her zaman yolunun size geri dönmesi için pusula da oldukça esprili ve güzel bir hediye olabilir.

Koşu


Son dönemde oldukça revaçta olan bir diğer aktivite ise koşu . Bazıları sabah erken saatlerde uyanıyor, bazılarıysa bu aktiviteyi akşama ya da hafta sonlarına bırakıyor. Ama şöyle bir gerçek var ki vücudumuza en iyi gelen şeylerden biri koşmak. Hem nefesimizi düzenliyor hem de formda kalmamızı sağlıyor. Sevgiliniz uzun koşular yapmayı seviyorsa, ona mutlaka bu hediyelerden birini alın.

Aşçılık


Sevgiliniz adeta bir gurme mi? Hem yeni tatlar keşfetmekten hem de mutfakta zaman geçirip farklı tarifleri deneyimlemekten keyif alıyorsa, onun işlerini kolaylaştıracak olan birbirinden hoş tasarımlara sahip bu hediyelerden birini alabileceğiniz gibi, güzel bir yemek kitabı da alabilirsiniz.

Kayak


Sevgiliniz kışın gelmesini iple çekiyor ve bulduğu her fırsatı kayak için destinasyonlara giderek değerlendiriyorsa, ona beraber gideceğiniz güzel bir kayak tatili hediye edebileceğiniz gibi, soğuğa karşı onu koruyacak ürünler veya farklı tasarımlara sahip kayak malzemelerinden de alabilirsiniz.

Resim


İç dünyasını ve duygularını resimle dışa vuran bir sevgiliniz varsa, ona alabileceğiniz en güzel hediye özel tasarım bir boya seti olabileceği gibi, resim fırçası, tuval ve hatta şövale bile olabilir. Zaten malzemeleri var diye düşünmeyin, unutmayın ki yeni başlangıçlar her zaman ilham verir.

Yazı


Sevgiliniz ilham geldikçe bir kenara bir şeyler yazmayı seviyorsa ya da bir kitap yazma hayali varsa, ona güzel bir defter, nostaljik havası olan bir daktilo, güzel bir kalem ya da çalışma alanını sıcacık bir şekilde aydınlatacak olan tasarım bir masa lambası alabilirsiniz.

Bahçecilik


Toprakla haşır neşir olmayı seven, çiçeklere düşkün bir sevgiliniz varsa, ona bir teraryum seti alıp yaratıcılığını konuşturmasına olanak sağlayabilir veya bahçede ekip biçme işlerini kolaylaştıracak olan aletlerden alabilirsiniz.

Müzik


Her ne olursa olsun fonda bir müzik sesi size eşlik ediyorsa, sevgilinize sevdiği sanatçının yeni albümünü alabileceğiniz gibi, nostaljik esintili bir pikap da hediye edebilirsiniz. Eğer bir enstrüman çalıyorsa, yeni bir gitar, anlamı olan bir pena veya dijital piyano da güzel birer hediye alternatifi olabilir.