Sevgililer Günü Hediyenizle Ona Yepyeni Bir Hobi Kazandırın

Sevgililer Günü Hediyenizle Ona Yepyeni Bir Hobi Kazandırın

478

Sevgilinize alacağınız hediye, onun için güzel bir hobiye dönüşse, hiç fena olmazdı değil mi?

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize öyle bir hediye alınki bu onun yeni meşgalesi olsun. Bu hediye önerileriyle sevgiliniz boş zamanlarını keyif alarak değerlendirebileceği yepyeni bir hobiye sahip olabilir. Ayrıca Doğru Hobiyi Bulmanın 6 Yolu yazımızdan da fikir alabilirsiniz.

Sağlıklı yaşam


Sağlıklı yaşamın ve beslenmenin oldukça trend olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Sevgilinize koşu ayakkabısı alarak, onun hem formunu koruyabileceği hem de kendine vakit ayırabileceği bir hobi edinmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sağlıklı smoothie’ler hazırlaması için özel tasarım blenderler de güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Doğaya yolculuk


Şehir hayatından zaman zaman hepimiz uzaklaşmak ve kafamızı dinlemek istiyoruz. Sevgilinize alacağınız hediye ile onun doğa yürüyüşlerine başlamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca beraber kamp yapmak da oldukça keyifli olacaktır. Macerayı seven bir çiftseniz, kaya tırmanışını da yeni bir hobi edinmek için çok güzel olabilir.

Notalar sizi çağırıyor


Sevgiliniz müzik dinlemekten keyif alıyor ve hatta bir enstrüman çalmak istediğini dile getiriyorsa, bu Sevgililer Günü müzik hayatına başlaması için harika bir fırsat olabilir. Temel başlangıç için çok pahalı olmayan ve ama doğru sesi alabileceği gitar, bas gitar ya da dijital piyano alarak müzik dünyasına adım atmasını sağlayabilirsiniz.

Şehir hayatından yorulanlara


Stres, kalabalık, bitmek bilmeyen bir koşturma hali içerisinde hayatımız geçip gidiyor. Anda kalmaya ve o anın tadını çıkarıp kendimizi dinlemeye belki de hiç bu kadar ihtiyaç duymamıştık. Sevgilinizin meditasyon ve yogaya başlamasına vesile olmak istiyorsanız, işte önerilerimiz.

Anı yakalayanlar


Akıllı telefonlar hayatın her anını yakalamamız için harika bir fırsat olabilir ama sevgilinize alacağınız hediyeyle onun yeni bir hobi sahibi olmasını istiyorsanız, fotoğraf makinesi almaya ne dersiniz? Manuel ışık, enstantane ayarı da yapabileceği dijital bir fotoğraf makinesi başlangıç için harika olabilir. Deneysel çalışmalar yapmayı istiyorsa, Lomography fotoğraf makineleri de güzel bir tercih.

Resim sanatı


Karakalem, yağlıboya ya da suluboya… Sevgilinize alacağınız fırça ve boya takımıyla resim sanatıyla tanışmasını sağlayabilir, içindeki sanatçıyı dışarı çıkarmasına yardımcı olabilirsiniz. Boş zamanlarında gidebileceği bir resim kursuyla kendini geliştirebilir ve harikalar yaratabilir.

Maket yapımı


Özellikle erkeklerin büyük bir kısmı boş zamanlarını küçük parçaları bir araya getirdikleri maketlerle geçirmekten keyif alabilirler. Tıpkı çocukluklarındaki gibi sabırla uğraşacakları bu hediye onların güzel bir hobi edinmesini de sağlayabilir.