Sevdiklerinize Özel: En İyi Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerinize Özel: En İyi Doğum Günü Mesajları

11762

Yakınınızın en özel gününde onu ne kadar sevdiğinizi ve ona ne kadar değer verdiğinizi ifade eden mesajlar.

“İyi ki doğdun!”, “Doğum günün kutlu olsun!”… Bazen bu cümleler yetmez duygularımızı ifade etmeye. İster en yakın dostunuz, ister sevgiliniz isterse ebeveyniniz olsun, onların hayatımızdaki varlığının ne anlam ifade ettiğini doğum günü gibi özel günlerde kelimelere dökmeye çalışırız. Bazen de bunu yapmaya çalışır ama beceremeyiz ya da üşeniriz. Üşenmeyin ve en sevdiğiniz yakınınıza hediyesiyle birlikte ona özel yazdığınız doğum günü mesajınızı içeren bir not verin. “Ben bu işlerden hiç anlamam, ne yazabilirim ki?” diyenlere fikir verecek doğum günü mesajlarımızdan sizler de ilham alabilirsiniz. Şüpheniz olmasın ki bu küçük doğum günü mesajları karşı tarafı hem çok duygulandıracak hem de mutlu edecek. Bu arada doğum günü hediyesi ne alacağınıza henüz karar veremediyseniz, önerilerimizden fikir alabilirsiniz. Ayrıca bir parti düzenlemeyi düşünüyorsanız, 13 Yaratıcı Doğum Günü Partisi Fikri yazımıza da bir göz atmanızı öneririz.

En yakın arkadaşa

Olduğun kişi olmaya devam et, çünkü sen harikasın! En yakın arkadaşım doğum günün kutlu olsun!

En güzel hediye dostluktur. Bu yüzden doğum günü hediyen aslında ben sayılırım ama merak etme, gerçek bir hediye de aldım sana : )

Hayattaki en utanılacak sırlarımızı saklayanlar en yakın arkadaşlarımızdır. En rezil anlarımda bile beni çektiğin ve yanımda olduğun için teşekkür ederim!

Hayatının her anı en az bizim dostluğumuz kadar harika olsun!

En yakın arkadaşım, bugün senin günün. Seni mutlu eden her şeyi yapalım!

Güzel kalbinden geçen her şeyin ayaklarının altına serildiği harika bir yaş olsun!

Sevgiliye

Benim günüm güneşin doğuşuyla başlayıp batışıyla bitmiyor. Seninle başlayıp bitiyor, aşkım. Sen benim sabahım, öğlenim, gecemsin. İyi ki doğmuşsun, iyi ki hayatımsın!

Seni dünden daha çok seviyorum bugün ama biliyorum ki bugün hissettiklerim yarın hissedeceklerimin 10’da biri bile değil. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Eğer biri benden aşkı tanımlamamı isterse, bu soruya üç harfle cevap verebilirim: S-E-N! Seni çok seviyorum! Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

Bugün senin doğum günün! Hadi bir dilek tut! Benim dileğim seninle tanıştığım gün gerçek oldu. Seni seviyorum!

Sen karanlıktaki ışıksın, umudun kendisisin ve hayatımın gerçek anlamısın. En değerlim, iyi ki doğmuşsun!

Her zaman kalbime yakın olacak bir arkadaşın hayalini kurdum. Seninle tanıştığımda bu hayalim gerçek oldu. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

Annelere

Annecim, her yıl “Dünyanın En İyi Annesi” ödülünü alıyorsun. Kalbimdeki yerini kimse değiştiremez. Hayatımdaki en önemli kadınsın. Doğum günün kutlu olsun !

Annecim, saçlarımı nasıl taradığını, yanaklarımı nasıl öptüğünü ve bana her gece nasıl masal anlattığını hatırlıyorum. Bütün hayatımı mutlu ve güzel bir masala dönüştürdün. Her şeyimsin! Seni çok seviyorum!

Canım annem sadece gülüşünle bile dünyayı güzel bir hale dönüştürüyorsun. Doğum günün kutlu olsun!

Benim için bir anneden çok daha fazlasısın; öğretmenim, rehberim ve en yakın arkadaşım! Bana kattıkların için teşekkür ederim! İyi ki doğdun!

Babalara

Canım babam, doğduğum günden beri yanımdaydın. Hayatımdaki en önemli kişisin ve seni bütün kalbimle seviyorum. İyi ki doğdun baba!

İnsanlar babalarına süper kahraman demeye meraklılar ama süper kahramanlar genelde ortadan kaybolurlar, sense hep burada, yanımdaydın. O yüzden sen süper kahraman değil, süper babasın! Doğum günün kutlu olsun!

İmkânsız olan her şeyi çok çalışırsam başarabileceğime beni inandıran sensin. Seni seviyorum baba!

Yatağın altında saklanan bütün canavarlarla cesurca savaşan babam, beni hep güvende hissettirdiğin için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

Kardeşlere

Kardeşim olduğun için çok mutluyum ve her zaman benden büyük olman fikrine bayılıyorum! Harika bir doğum günü olsun!

Ne zaman düşsem, elini uzattığın ve beni koruduğun için teşekkür ederim canım kardeşim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın!

Doğum günün kutlu olsun benim harika kardeşim! Hayatıma kattığın neşe ve mutluluk için sana teşekkür ederim!

Her ne kadar tartışsak ve birbirimizden çok farklı da olsak, seni çok ama çok seviyorum. Sen benim hayatımdaki en önemli kişisin! İyi ki doğdun!