Bir Playstation Tutkununa Hangi Hediyeleri Almalı?

Bir Playstation Tutkununa Hangi Hediyeleri Almalı?

1366

Oyun oynamaktan vazgeçmeyen Playstation severleri mutlu edecek ürünler karşınızda.

Bazen en eğlenceli anların bazense küçük tartışmaların nedeni olabiliyor. Evet, doğru tahmin ettiniz; evimizin baş köşesinde yer verdiğimiz Playstation’dan bahsediyoruz. Boş vakitlerini arkadaşlarıyla beraber oyun oynayarak geçiren, içindeki çocuğu halen kaybetmemiş olan Playstation severlerin hoşunuza gideceğine inandığımız ürünlere yakından bakmaya ne dersiniz? Ayrıca hazır yeni yıla da az bir zaman kalmışken, “Ne hediye alacağım?” sorunuza da yanıt bulabilirsiniz. Oyun keyfine keyif katmak için sanal gerçeklik deneyimini Playstation’da yaşamak isteyenler ise PlayStation VR Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Yeni heyecanlar

Bir Playstation tutkununa alınabilecek en güzel hediye tabii ki en son çıkan oyunlar veya ürünün yeni sürümü. Hediye alacağınız kişinin ne tarz oyunlardan hoşlandığını aşağı yukarı biliyorsunuzdur, ancak bilmiyorsanız da futbol, dans ya da dövüş sporları oyunlarından birini seçip işinizi garantiye alabilirsiniz.

Gerçek ötesi

Sanal gerçeklik gözlükleri Playstation’ın karşısında bolca vakit geçirenler için harika bir hediye. Oyun oynama keyfini bir üst seviyeye taşıyan bu sanal gerçeklik gözlükleriyle çok keyifli vakit geçireceğine eminiz.

Renkli tasarımlar

Oyun oynamaktan ellerinizde nasırlar oluşan, saatlerce kendisinden ayrılamadığınız joystick’inizi kişiselleştirmeye ne dersiniz? Zevkinize uygun olan deseni ve rengi seçmeniz yeterli.

Teknik destek

İşin teknik tarafı da en az oyun konsolu ve aksesuarları kadar önemli. joystick’lerinizin şarjı için gereken ara kablolardan özel stantlı şarj ünitelerine, rengarenk ve farklı tasarımlara sahip başlık koruyuculardan kameraya oyun keyfinize keyif katacak ürünler karşınızda.

Joystick’ten fazlası

Oyun keyfini en az sanal gerçeklik gözlükleri kadar artıran aksesuarların başında pedal ve direksiyon kombinini bir arada sunan ürünler dikkat çekiyor. Need for Speed ya da Driveclub gibi oyunlarda gerçekten gaza basmanın keyfini yaşayın. Ayrıca Playstation’ın en sevilen oyunlarından biri olan Rock Band ’in tadını enstrümanlarınıza yenilerini katarak da çıkartabilirsiniz.

Gürültülü sessizlik

Kulaklık keyfi bambaşkadır. Evde oyun keyfinizi “Biraz sesini kısar mısın?” sorusu bozuyorsa, hiç düşünmeden özgürce oyun deneyiminize bu özel oyun kulaklıklarıyla devam edebilirsiniz.