Oğlak Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

Oğlak Burçları İçin GittiGidiyor’dan Seçtiğimiz Hediyeler

4532

Güven veren ve güçlü kişilikleriyle dikkat çeken Oğlak burcundakilerin karakter özelliklerine uygun hediye seçenekleri.

Etraflarına verdikleri güven duygusunun yanı sıra kendilerine de oldukça güvenen, renkli ve güçlü bir karaktere sahip olan Oğlak burcu , maddi değeri yüksek olmasının yanı sıra günlük hayatlarında işlerine yarayacak olan kullanışlı hediyeleri tercih ederler. Neredeyse mükemmeliyetçi diyebileceğimiz karakterlerinden ötürü Oğlak burcundaki yakınınız için hediye seçerken, içeriği kadar paketinin de hoş ve özenli olmasına dikkat etmenizde fayda var. Gelin, onlar için seçtiğimiz hediyelerden ilham alın. Ayrıca hediye almaktan daha fazlasını yapmak istiyorsanız, Oğlak Burçlarına Uygun 5 Aktivite yazımızdan ilham alarak yakınınızın doğum gününde farklı ve keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Tarih tutkunları


Oğlaklar tarihe meraklılardır ve nostaljiye bayılırlar. Antika eşyalar ilgilerini çeker. Onlara gramofon, taş plak , müzik kutusu, ahşap satranç seti gibi buram buram tarih kokan hediyeler alarak, kalplerini fethedebilirsiniz.

İş hayatının önde gelenleri


Hırslı yapılarıyla dikkat çeken Oğlaklar, bu hırslarını iş hayatında gözle görülür şekilde ortaya koyarlar. Bazen hırslarına yenik düşseler de, genelde kariyer basamaklarını hızla çıkarlar. Adeta birer işkoliklerdir. Onların iş hayatındaki güçlü kişiliklerini pekiştirecek hediyelerin oldukça hoşlarına gideceği kesin.

Klasik çizgi


İddialı tasarımlar yerine sade ama şık bir stile sahip olmayı tercih eden Oğlak burcundaki yakınınız için gösterişli olmayan, zarif takılar ve saat gibi aksesuarlar alabilirsiniz. Ayrıca adının baş harfini taşıyan özel tasarım bir kol düğmesi seti de hoş bir hediye alternatifi olabilir.

Evde keyif


Oğlaklar evlerinde vakit geçirmekten keyif alırlar. Dekorasyon konusunda oldukça titiz olmalarının yanı sıra uyuma dikkat ederler. Onlara zevklerine uygun dekoratif objeler alabileceğiniz gibi, soğuk kış günlerinde onları sıcacık tutacak bir battaniye ya da evlerinin havasını değiştirecek olan kokulu mumlardan da alabilirsiniz.

Doğaseverler


Günlük hayatın bütün stresini doğada yaptıkları yürüyüşlerle atmayı seven oğlak burcundakiler için birkaç günlüğüne şehirden uzaklaşıp kamp yapmak oldukça keyifli bir alternatif olabilir. Yanlarında onlara eşlik edecek olan çakı, pusula, trekking ayakkabısı gibi hediyeler alabilirsiniz.

Özel tasarımlar


Toprak grubuna ait olan Oğlak burcunun değerli taşları arasında lal taşı, jasper, akik ve lacivert safir yer alıyor. Hep yanlarında taşıyabilecekleri bu taşlarla süslenmiş bir takı alabileceğiniz gibi oğlak burcunun sembolünü taşıyan yüzük ya da kolye gibi takılar da hoş birer hediye seçeneği olabilir.