Kral Şakir Serisinin Yeni Kitabı Avantajlı Fiyatıyla GittiGidiyor’da Ön Siparişte

Kral Şakir Serisinin Yeni Kitabı Avantajlı Fiyatıyla GittiGidiyor’da Ön Siparişte

1766

Kral Şakir serisinin yepyeni kitabı Dürümler Karışık’a ilk siz sahip olmaya ne dersiniz? Üstelik en uygun fiyat ve kargo dahil avantajları ile! O zaman sizleri hemen aşağıya alalım.

Son dönemlerin en popüler çocuk kitapları arasında yer alan ve aynı zamanda çizgi dizisiyle de çocukların favorisi olan Kral Şakir serisinin altıncı kitabı Dürümler Karışık 22 Mayıs’ta satışa çıkıyor. Ancak GittiGidiyor öncesinde bir sürpriz yaptı ve en uygun fiyata bir de kargo dahil kampanyası ekleyerek Kral Şakir Dürümler Karışık’ı ön siparişe açtı.

 

Hemen her kitabı adeta yok satan Kral Şakir’in bin adetlik stokla satışa sunulacak olan bu yepyeni kitabını ilk edinenlerden olmak istiyorsanız hemen şimdi ön siparişinizi verin.

Kral Şakir serisi hakkında

Grafi2000 tarafından Cartoon Network Türkiye için yapılan bir çizgi dizi olan Kral Şakir 2016’dan bu yana yayınlanmakta. Kitaplarıyla da çocuklar arasında büyük ilgi gören hikayenin konusu ise bir aslan ailesinin çocuğu olan Şakir’in ailesi ve arkadaşları ile olan maceralarını içermekte.

Şakirin babası aslan, annesi sıçandır. Kız kardeşi Cananda annesi gibi sıçandır ve bir kaplumbağa dedesi vardır. Necati adında Remzinin arkadaşı vardır ve bir fildir. Hep onların evindedir, çoğu zamanda yemek yiyip oyun oynar. Okulda hademelik yapar. Çok sakardır ve bir kuş beyinlidir. Bir de evi olmayan, çöplüklerde yaşayan ve hep çöp yiyen Tanju adında bir adamda vardır. Hep onlarla takılır.

Kral Şakir 6 – Dürümler Karışık hakkında

Olağanüstü maceralar mahallesinde, Canan ve bizimkilerle yine acayip şeyler peşindeyiz. Kapalıçarşı’da halı işine giren Dünya Bey ’i ziyaret edip coşmuş bulutları sakinleştirmek ve dev karpuzlarla halay çekmek gibi görevlerimiz var. Temizlik canavarı teyze mi istersiniz, özgüven kazanıp kahraman olan Kumpir mi? Hadi, üstelik arttırılmış gerçeklikle eğlenceyi daha da arttırıyoruz!