Kova Burçlarını Mutlu Edecek 5 Kış Aktivitesi

Kova Burçlarını Mutlu Edecek 5 Kış Aktivitesi

10246
main

Hayatınızda değer verdiğiniz bir dostunuz, sevgiliniz ya da ailenizden biri, kova burcu ve siz onu mutlu etmeyi planlıyorsunuz. Neyse ki işiniz çok zor değil. Yeni deneyimlere açık olan kova burçları, yeni eşyalardan çok yeni aktiviteler biriktirmeyi sever. Bu yüzen sizin için birkaç işe yarar aktivite sıraladık. Ancak “Hediye almadan edemem” derseniz de Kova Burcu İçin Hediye Rehberi başlıklı yazımızda size uygun bir şeyler bulacağınızdan eminiz. 

1. Bir şehri tepeden görmek

Havadan şehir turu
Mükemmel bir deneyim yaşamak ve yaşatmak için bu mevsimde gidilecek en iyi yerlerden biri Safranbolu. Kendine has mimarisi ile sizi bir film setinde hissettiren bu sevimli beldede dolaşmak çok keyifli. Ama siz bir de microlight uçuşu deneyin! İki kişilik hafif hava araçları üstünde Safranbolu semalarında uçmak, kova burçları için mükemmel bir aktivite olabilir. Fotoğraf makinelerinizin yanınızda olduğundan emin olun. 

2. Yeni pistler keşfedin!

Kayak pistleri
Hayatınızdaki kova burcu yakınınız kış sporlarına ilgiliyse Türkiye’deki pek çok pisti de deneyimlemiştir. Ancak Uludağ, Erciyes ya da Kartalkaya’dan daha farklı pistler olduğunu da hatırlatalım. Niğde Darboğaz da bunlardan biri. Yepyeni pistlerde karın keyfini çıkarmak, kova burcu kadını ya da erkeği fark etmeksizin tüm kova burçlarına uygun bir aktivite!

3. Kış kampı deneyimi

Kış kampı
Kamp deneyimini doğanın en zorlu dönemi olan kış mevsiminde yaşamaya ne dersiniz? Yılın her döneminde farklı bir güzellik sunan Bolu, Sülüklügöl çevresi kamp yapmak için en ideal yerlerden biri. Kamp çadırı seçmek içinse 5 Adımda Kamp Çadırı Nasıl Seçilir? başlıklı yazımız size gelsin.

4. Doğa içinde kaybolun

Doğa gezisi
Eğer daha önce trekking yapmadıysanız bu aktivite sizin için de oldukça keyifli olacak. Doğanın kendine has dönüşümlerini yakından takip etmek ve soğuk havanın tadını çıkarmak için ormanın derinliklerinde kaybolabilirsiniz. Kova burcunu da çok keyifli kılacak olan bu aktiviteyi zenginleştirmek için donmuş göl içinde balık tutmayı da deneyebilirsiniz. 

5. Tema parklara yolculuk

Eğlence parkları
Bir kova burcuyla yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biri de seyahat etmek. Ancak bu sefer seyahatin konseptini siz belirleyerek mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Eğlenmeye ve maceraya olan tutkusu asla bitmeyen kovalar için dünyanın farklı noktalarındaki tema parkları ziyaret edebilirsiniz. Disneyland, Harry Potter’ın film setinin de kurulduğu Universal Stüdyoları ya da Avrupa’nın en büyük parklarından biri olan Hollanda’daki Efteling, bu konsept için tercih edebileceğiniz adresler arasında.