Hediye Konusunda Kararsız Kalanlara: Her Burca Göre İpuçları

Hediye Konusunda Kararsız Kalanlara: Her Burca Göre İpuçları

832

12 burcun özelliklerine uygun en güzel hediyeleri keşfedin ve sevdiklerinizi bu yılbaşında çok mutlu edin! Burca göre hediye ipuçları kararsızlar için geliyor.

Ailenize ve arkadaşlarınıza yılbaşında ne hediye alacağınıza dair henüz karar vermediyseniz, burçların özelliklerine göre hazırladığımız hediye rehberinden fikir alabilirsiniz. Bu Yıl Hangi Burca Ne Hediye Etmeli? yazımız da hediye konusunda size ilham verecek.

Koç burcu

Oldukça enerjik, yerinde duramayan, sabırsız ve bir o kadar meraklı olan Koç burcu için hediye alırken, onların bu karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurun. Keyif alacakları bir futbol ya da basketbol maçına bilet alabilir veya bir dans kursu hediye edebilirsiniz. Ayrıca koşu ayakkabısı, mis gibi kahve keyfi için french press ya da güneş gözlüğü de iyi bir hediye alternatifi olabilir.

Boğa burcu

Keyiflerine ve bir o kadar da midelerine düşkün olan Boğalar , sağlam bir kulağa sahiptirler ve müzik ruhlarının gıdasıdır. Mutfakta işlerini kolaylaştıracak bir mutfak robotu ya da güzel bir salata kasesi alabileceğiniz gibi sevdikleri sanatçının plağını koleksiyonlarına ekliyor olmak da onları mutlu eder.

İkizler burcu

12 burç arasında belki de en enerjik, en hareketli olan İkizler , teknolojik yenilikleri yakından takip ederler. Yeni bir akıllı telefon, fotoğraf makinesi ya da tablet güzel bir hediye alternatifi olabilir. İkizler yüksek enerjisi nedeniyle spor yapmayı sever. Özellikle ekstrem sporlara dair ürünler hoşlarına gider. Tabii birer oyun canavarı olduklarını söylemeden geçmeyelim.

Yengeç burcu

Aile ve yuva dendiğinde ilk akla gelen burç olan Yengeç , evinde kendini rahat ve huzurlu hisseder. Evlerine sıcak bir hava katacak dekoratif objeler hoşlarına gider. Kendilerine vakit ayırmaktan ve bakım yapmaktan keyif alırlar. Aynı zamanda yiyebileceğiniz en lezzetli yemekler onlardan sorulur.

Aslan burcu

Mükemmeliyetçi olan Aslan burcundaki yakınınıza hediye alırken, onların bu özenli ve titiz duruşlarını göz önünde bulundurun. Girdikleri her ortamda dikkatleri üstüne çeken Aslanlar, ışıldamaya bayılırlar ve kendilerine özgü stilleriyle fark yaratırlar. Aynı zamanda sanat onların ruhunun ilacıdır.

Başak burcu

Burca göre hediye konusunda, her konudaki gibi titizlikleriyle dikkat çeken Başaklar , kişisel bakımlarına oldukça düşkündürler. Akıllı ve dikkatlidirler. Bilgi birikimleri oldukça yüksektir ve adeta birer kitap kurdudurlar. Sorumluluk sahibi olmaları iş hayatında da parlamalarını sağlar.

Terazi burcu

Adaletin temsilcisi Teraziler , hayatlarının her alanında uyumu yakalamak isterler. Naziktirler ve sade, zarif stilleriyle karakterlerini en iyi şekilde lanse ederler. Bakımlarına ve dış görünümlerine oldukça önem verdikleri için kişisel bakım ya da makyaj ürünleri onları mutlu edecek hediyelerden. Sade stillerini ise çanta ve ayakkabı konusunda iddialı ve güçlü tasarımlarla tamamlamayı tercih ederler.

Akrep burcu

Akrep burcu şımartılmayı çok sever. Kıskanç yapılarının ardında sevgi dolu bir kalpleri vardır, yeter ki onlara yanlış yapmayın. Akrepler gizemli olan her şeyin büyüsüne kapılırlar. Teknolojik yenilikleri yakından takip etmelerinin yanı sıra ince zevklere sahiptirler; iyi müzik dinlemek, güzel kahve içmek gibi. Kalite onlardan sorulur.

Yay burcu

12 burç arasında en maceraperest, en özgür ruhlu olanlardır Yaylar. Seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeye bayılırlar. Bir o kadar oyun tutkunudurlar ve bütün boş vakitlerini video oyunlarıyla geçirebilirler. Bilgilerine bilgi katmayı da sevdikleri için belgesellerden ayrı keyif alırlar.

Oğlak burcu

Oğlaklar pratik insanlardır. Günlük hayatlarında işlerini kolaylaştıracak hediyeler onları mutlu eder. İşkolik denilecek türde çalışkandırlar. Bu yüzden ofis hayatında ona eşlik edecek bir hediye de hoşlarına gider.

Kova burcu

Hayat dolu, eğlenceli ve oldukça esprili olan Kova burcu , doğada vakit geçirmeyi sever. Sanatla yakından ilgilidir. Evlerinin dekorasyonuna renk katacak güzel bir tablo iyi bir hediye alternatifi olabilir. Dış görünümlerine ve giyimlerine özen gösterdikleri için hiçbir zaman yeni giysilere “Hayır” demezler.

Balık burcu

Hayalperest ve yaratıcı olan Balıklar, sanata yatkındırlar. Güzel bir müzik onların ruhunu besler. Duygusal ve romantik taraflarını hayatın her alanında hissettirirler. Kendilerine vakit ayırmaktan ve kendilerini geliştirmekten keyif alırlar. Sevdikleriyle beraber yaşadıkları ya da onları mutlu eden her anı onlar için çok kıymetlidir. Bu yüzden bir fotoğraf makinesi ya da anılarını saklayacağı bir albüm de hoş bir hediye olabilir.

Hediye alma konusunda kararsız olanlar; burca göre hediye önerilerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.