Hobi Edinmek İsteyenlere Uygun Uygulamalar

Hobi Edinmek İsteyenlere Uygun Uygulamalar

5963

Boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz yeni bir hobi edinmek istiyorsanız, bu uygulamalar çok işinize yarayacak.

Yeni bir hobiye başlamak genellikle bolca zaman ve bir o kadar da para gerektirir. Ancak hem vakit darlığı hem de bütçe konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bire bir özel ders almak ya da atölyelere katılmak yerine sizin için seçtiğimiz uygulamaları indirerek yeni bir hobi edinebilirsiniz. Bedava ya da çok düşük fiyatlara indirebileceğiniz bu uygulamalar ile hem kendinizi geliştirecek hem de yepyeni bir hobi sahibi olup boş zamanlarınızı verimli geçirebileceksiniz.

iYoga+

Stresten arınmak, kendinizi dinlemek, duyularınızı geliştirmek için son zamanlarda oldukça popüler hale gelen yogayı deneyebilirsiniz. Yoga sınıfları bütçesel açıdan sizi zorluyorsa, adım adım yoga yapmayı iYoga+ uygulamasını indirerek öğrenebilirsiniz. 30 dakikalık 8 videonun yer aldığı uygulamada bütün pozları en ince ayrıntısına kadar öğrenebiliyorsunuz. Uygulama bedava, ancak bireysel dersler almak isterseniz, 5 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor.

How to Draw

Resim yapmayı seviyor ama “Bir çöp adam bile çizmeyi beceremiyorum” diyorsanız, içinizdeki sanatçıyı dışarı çıkarmanın tam zamanı. How to Draw uygulamasını indirerek, 70 özel dersle adım adım resim yapmanın inceliklerini öğrenebilirsiniz.Çizgi film karakterlerinden hayvanlara çiziminizi geliştirmeye hazır olun.

Guitar World Lessons

“Keşke gitar çalabilseydim” mi diyorsunuz. Guitar World Lessons uygulamasını indirerek, hem elektronik hem de bas gitar öğreten yüzlerce videoyu indirip kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğretici PDF dökümanlarının da yer aldığı bu uygulama sayesinde profesyonel gitaristlerden blues’dan metale, cazdan rock’a birçok türde şarkı çalmayı öğrenebilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar adım adım gitar eğitiminizi almak için bu uygulamayı bedavaya indirebilir ardından da dersleri tek tek 5 TL’ye indirebileceğiniz gibi 75 TL’ye paket olarak da alabilirsiniz.

Elements of Photography

Akıllı telefonların kameraları geliştikçe gelişti, hepimiz birer fotoğrafçı olduk ama bir hobi olarak fotoğrafçılığınızı geliştirmek istiyorsanız, Elements of Photography uygulamasını indirebilirsiniz. Işık ve enstantene ayarından daha gelişmiş teknik bilgilere fotoğrafçılığa dair bütün bilgileri edinebilirsiniz. Bedava indirebileceğiniz bu uygulamada bütün içeriğe ulaşmak isterseniz, yaklaşık 15 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Duolingo

Farklı dillere yatkınsanız ve yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, Duolingo size 20 yabancı dili bedavaya öğrenme fırsatı sunuyor. Uygulamadaki interaktif oyunlar, egzersizler ve diyalogların yanı sıra kullanıcalara öğrendikleri yeni dili geliştirmeleri için online olarak da yardım hizmeti veriliyor. Seviyeniz ilerledikçe bir sonraki seviyeye geçmek için verilen testi geçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda mücadeleyi ve rekabeti seviyorsanız, bu uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınızla kendi gelişiminizi karşılaştırabilirsiniz.

Voice Tutor

Kendinizi bildiniz bileli hep çalan şarkılara eşlik edenlerden misiniz? Voice Tutor uygulamasındaki sanal ses koçluyla şarkı söyleme yetinizi geliştirebilirsiniz. Sesinizdeki zayıflıkları uygulamadaki tanı testiyle değerlendirebilir ve özel eğitimlerle doğru şarkı söylemenin yollarını öğrenebilirsiniz. Özel nefes egzersizlerinin yanı sıra telefonunuzdan ya da Skype üzerinden ses eğitmenleriyle iletişime geçerek özel ders de alabilirsiniz. Uygulamanın fiyatı ise 25 TL civarında.