Hobbit Günü’ne Özel: Hayranları Mutlu Edecek 30 Ürün

Hobbit Günü’ne Özel: Hayranları Mutlu Edecek 30 Ürün

637
main

Orta Dünya’nın en sevdiğimiz kahramanları onlar! Dünya Hobbit Günü’ne özel en güzel Lord of the Rings temalı ürünler.

Fantastik edebiyatın duayeni yazar John Ronald Reuel Tolkien ’in yaklaşık 60 yıl önce kaleme aldığı Hobbit , Yüzüklerin Efendisi ve Silmarillion kitapları günümüzde popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. The American Tolkien Society tarafından 1978 yılından beri kutlanan Hobbit Günü ’nü de içeren Tolkien Haftası başlamak üzere. Hobbit kitabının başkahramanları Bilbo ve Frodo Baggins ’in doğum günleri olan 22 Eylül yani Hobbit Günü’nüz kutlu olsun!

Tılsım üstünüzde


Orta Dünya ’nın büyülü gücünü yanınızda hissetmeye hazır mısınız? Yüzüklerin Efendisi’nin o meşhur yüzüğü belki de en şanslı takınız olur ne dersiniz? Yüzüğün sınır tanımayan gücünün yanı sıra iyi yürekli, şefkatli ve şifacı olan Elf’lerin zarif broşu ve Arwen’in küpeleri size şans getirsin.

Tutkulu koleksiyonerlere


Yüzüklerin Efendisi ’nin gerçek bir hayranıysanız, ilginiz action figürlerin çok daha ötesinde olmalı. Unutulmaz savaşlarda boy gösteren karakterlerin miğferleri birebir gerçek boyutlarıyla evinizin başköşesinde yer alsa çok hoş olmaz mıydı? İşte karşınızda Isildur’dan Sauron’a o meşhur miğferler. Ayrıca Elf savaşçılarının ve Aragorn’un meşhur kılıcı da koleksiyonunuzda mutlaka olması gerekenlerden.

Çocuk ruhlulara


Çocukken en sevdiğiniz oyuncak legolarınız mıydı? Hayal dünyanızla harikalar yaratabileceğiniz legoların Yüzüklerin Efendisi serisine ait maketleri aklınızı başınızdan alacak türde. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de sabırla küçük parçaları bir araya getirerek oluşturduğu bu piksel dünyadan kendi Orta Dünya’nızı yaratmaya ne dersiniz?

Romantik hareket


Yüzüklerin Efendisi tutkunları için tasarlanan belki de en güzel tasarımlardan biri olan mektup açacakları nostaljiyi sevenlere harika bir hediye olabilir. Elektronik postayı bir kenara bırakın ve sevdiklerinizle yeniden mektuplaşmaya başlayın.

Dekorasyon zamanı


Yüzüklerin Efendisi’nden ilham alınarak tasarlanan tablolar evinize apayrı bir hava katmak için sizleri bekliyor. Aragorn’dan Gollum’a en sevdiğiniz karakteri evinize davet etmeye hazır olun.

Oyunseverler buraya


Fantastik dünyaya meraklı olanlar genelde video oyunlarından oldukça keyif alır. Eğer siz de onlardan biriyseniz, PlayStation, Xbox ve PSP’ye uygun olan Lord of the Rings oyunları tam sizlik olabilir.

Kitap kurtlarına


Tolkien’in kitaplarından yola çıkılarak beyazperdeye aktarılan Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerini seyredip kitaplarını okumadıysanız, çok şey kaçırmışsınız demektir. Çünkü Tolkien’in tasvirleriyle fantastik dünyanın kapısını araladığınız an soluksuz bir macera sizleri bekliyor.

İlgili Yazılar