Hediye Rehberi: Babanıza Yepyeni Bir Hobi Armağan Edin

Hediye Rehberi: Babanıza Yepyeni Bir Hobi Armağan Edin

331

17 Haziran Babalar Günü’nde babanıza öyle bir hediye alın ki yepyeni bir hobisi olsun.

Her yaş ve zevke sahip babalara hitap eden hediyelerle bu Babalar Günü ’nde babanıza boş zamanlarını keyifle değerlendirebileceği bir hobi kazandırabilirsiniz. Küçük bir tüyo da verelim, size önerdiğimiz hediyeler en az babanız kadar sizin de keyif alacağınız türde. Babanızla birlikte eğlenceli ve yaratıcı vakit geçirmeye hazır olun. Ayrıca Karaktere Göre Babalar Günü Hediyesi Seçme Rehberi yazımızdan fikir alarak onun için en doğru hediyeyi bulabilirsiniz.

Gökyüzünü fethedenler


Son dönemlerin favori hobilerinden biri gökyüzünü ele geçiren drone’lar. Uzaktan kumandalı araba ve teknelerin çıkışıyla birlikte çocukluk günlerine geri dönen babanıza yeniden o heyecanı yaşatmak için farklı özelliklere sahip drone’lardan birini alabilirsiniz. Hafta sonları şehir dışındaki yakın yerlere giderek, hem doğanın tadını çıkarabilir hem de drone’ları uçurabilirsiniz.

Anı yakalayanlar


Babanız akıllı telefonunu elinden düşürmüyorsa ve en güzel anları sürekli yakalama peşindeyse, ona bir fotoğraf makinesi alarak bu işi ilerletmesini ve yeni bir hobi edinmesini sağlayabilirsiniz. Hem manuel hem de otomatik çekme özelliğine sahip fotoğraf makineleriyle babanız sanatsal çalışmalarına ilk adımı atabilir.

Doğayı sevenlere


Babanız doğada yürüyüş yapıp vakit geçirmeyi seviyor ama şehir hayatının koşuşturmasından dolayı buna vakit ayıramıyorsa, ona boş zamanlarını doğa yürüyüşleri ve kampla geçirebileceği bir hediye alarak keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Sporsuz olmaz


Babalar Günü’nde babanıza hem sağlığını hem de formunu koruyacağı bir hediye alarak, sporu hayatına sokabilirsiniz. Tenis, basket, futbol gibi sporların yanı sıra koşu da güzel bir fikir olabilir. Hem bu sayede babanızın yeni hobisi ona yeni bir arkadaş çevresi de kazandırıp hayatına renk katabilir.

Yıldızlar göz kırpıyor


Babanız küçükken büyüdüğünde astronot olmayı isteyenlerden mi? Uzaya dair gelişmeleri yakından takip ediyorsa, ona teleskop alabilir ve böylece yıldızları ona daha da yaklaştırabilirsiniz. Ayrıca gökyüzünün fotoğrafını çekebilmesini sağlayan ileri teknoloji fotoğraf makineleri de güzel zaman geçirmesini sağlayabilir.

Kahvesiz olmaz diyenlere


Üçüncü dalga kahvecilerin yükselişiyle birlikte kahve yapımına dair merak giderek arttı. Adeta deney yapıyormuşcasına incelikle hazırlanan kahveler, sabahları güne kahvesiz başlayamayanların babaların oldukça seveceği uğraşlardan biri olabilir. Kahvelerin çeşitlerini ve yapımlarını anlatan kapsamlı bir kitap ve demlemesi için gereçler güzel bir hobi edinmesi için yeter de artar.

Müzik tutkunlarına


Babanız müziksiz bir anını bile geçiremiyorsa, ona plak koleksiyonu yapması için en sevdiği grubun plağını hediye edebilirsiniz. Ayrıca sadece dinleyerek yetinmiyorsa ve yeteneği varsa, ona gitar gibi bir enstrüman alarak hoşça vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.