GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz En Güzel 24 Öğretmenler Günü Hediyesi

GittiGidiyor’dan Alabileceğiniz En Güzel 24 Öğretmenler Günü Hediyesi

744
main

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sizin bugünlere gelmenizde büyük katkısı olan öğretmenlerinizi mutlu edecek hediyeler.

Öğrenim hayatınızın ilk gününü hatırlıyor musunuz? Büyük ihtimalle çokça heyecanlı ve bir o kadar da endişeli hissettiğiniz o gün hayatınıza giren öğretmeninizden lisede bir türlü anlaşamadığınız tarih öğretmenine kadar birçok unutulmayan hocanız olmuştur. Onlarla birlikte biriktirdiğiniz bolca komik ve eğlenceli anıyı yad etmek ve onları unutmadığınızı göstermek için en güzel gün ise 24 Kasım Öğretmenler Günü .

Kişiliğimizin oturmasında, disiplinimizde, sorumluluk sahibi olmamızda büyük payı olan öğretmenlerimiz aynı zamanda içimizdeki cevheri görüp açığa çıkaran destekçilerimizdir. Hayatınızdaki en değerli insanlardan biri olan öğretmeninizi bu özel günde mutlu etmeniz için hediye önerilerimizden fikir alabilirsiniz. Ayrıca daha çok alternatif için 8 Manidar Öğretmenler Günü Hediyesi yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Kalem setleri


Eskiden öğretmenlere verilen klişe hediyelerin başında gelen kalem setleri günümüzde her şeyin dijitalleştiği bir ortamda oldukça nostaljik ve şık bir hediye alternatifi.

Kişiselleştirilmiş tasarımlar


Öğretmeninize kişiselleştirilmiş özel bir hediye alarak onu şaşırtabilirsiniz. Mug, saat ya da yastık gibi ürünlerin üstüne öğretmeninize iletmek istediğiniz mesajı ve adını eklediğiniz özel tasarım ürünler favorimiz.

Çalışma arkadaşları


Öğretmeninizin çalışma masası için farklı tasarımlara sahip kırtasiye ürünlerinden alabilirsiniz. Hoş bir kağıt tutacağı, ataş kutusu, güzel bir kalemlik veya masa lambası her daim kullanacağı ve sizi her seferinde hatırlayacağı hediyelerden.

Çanta


Öğretmeninizin en işine yarayacak hediyelerden biri çantadır. Taşıması kolay, içi bölümlere ayrılmış ve kullanım kolaylığı sunan tasarımları tercih etmenizi öneririz. Tablet ya da dizüstü bilgisayar için şık görünümlü bir kılıf da alabilirsiniz.

Şal ve eldiven


Soğuk günlerde öğretmeninizi sıcacık tutacak atkı, şal ve eldivenler iyi birer hediye alternatifi olabilir. Sade, abartıdan uzak tasarımları tercih ederek işinizi garantiye alabilirsiniz.

Cüzdan ve anahtarlık


Alacağınız hediyenin her gün her an öğretmeninizin yanında olmasını istiyorsanız, cüzdan ya da anahtarlık alabilirsiniz.

Plaket

Öğretmeniniz adına özel olarak tasarlanmış olan bir Oscar heykelciği ya da plaket alarak, işin içine biraz espri de katabilirsiniz.

Ajanda

2017’yi geride bıraktığımız şu günlerde öğretmeninizin şüphesiz çok işine yarayacak olan bir 2018 ajandası hediye edebilirsiniz.