GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 42 Öğretmenler Günü Hediyesi

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 42 Öğretmenler Günü Hediyesi

826

Hayattaki yolumuzu çizmemizde ve bizim biz olmamızda etkili rol oynayan, ailelerimizin ardından üstümüzde en çok emeği olan öğretmenlerimizin severek kullanacağı hediye önerileri.

Yılın en önemli günlerinden biri olan 24 Kasım Öğretmenler Günü ’nde eğitim hayatınızın kahramanı olan öğretmenlerinizi arayıp hatırlarını sormanın yanı sıra bir buket çiçek ve minik bir hediyeyle kapılarını çalmanız onları ne kadar mutlu eder hayal bile edemezsiniz. İster çoktan iş hayatına atılmış olun, isterseniz hala öğrenci, hiç fark etmez. Üstünüzde emeği olan bu güzel insanların hem işlerine yarayacak hem de sizden bir anı olarak saklayabilecekleri hediye önerilerimizden fikir alın.

Şık aksesuarlar


Öğretmenlerinizin sade ama hoş stilini tamamlayacak olan şal, eldiven, çanta, broş gibi aksesuarlar alabilirsiniz. Hem günlük hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri hem de her kullandıklarında sizi hatırlayacakları bu aksesuarların hoşlarına gideceğine eminiz.

Olmazsa olmaz eşlikçi


Sınav kağıtlarını okurken, değerlendirme yazısı yazarken ya da ders kitabının üstüne küçük notlar alırken veya defterine öğrencileriyle ilgili gelişmeleri not ederken, şık bir kalem öğretmeninize bu anlarda eşlik etsin. Not defterleri ve şık kutular içerisindeki kalem setleri öğretmeniniz için harika birer hediye alternatifi olabilir.

Hem evde hem okulda


Özellikle soğuk günlerin kapıya dayandığı şu günlerde bütün gün ayakta olan ve ders anlatan öğretmenlerinizin sağlığını düşünerek, onlara sıcacık bitki çaylarını içebilecekleri fincanlar, günlük su tüketimini aksatmamaları için sade ama hoş bir tasarıma sahip olan bir sürahi veya evinde kahve ya da çay keyfi yapması için bir makine alabilirsiniz.

Koruma kalkanı


Havalar soğuduğu için dudakları ve elleri çatlayan öğretmeninizin kişisel bakımını yapmasına olanak sağlayan, çantasında kolaylıkla taşıyabileceği cilt bakım ürünleri güzel birer hediye alternatifi olabilir. Dilerseniz, tarzına uygun bir parfüm de alarak öğretmeninizin gönlünü fethedebilirsiniz.

Ajanda


Her öğretmenin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri yeni yıl ajandasıdır. Zaten şurada 2018’e hoşça kal dememize çok kısa bir süre kalmışken, öğretmeninize yeni yılda eşlik edecek bir 2019 ajandası alabilirsiniz.

Çalışma masasının vazgeçilmezleri


Gece geç saatlere kadar sınav kağıtlarını okurken veya ertesi günkü dersler için hazırlık yaparken, evde çalışan öğretmeninizin çalışma masasını renklendirmeye ne dersiniz? Ataşları koyabileceği şık bir kutu, renkli ve yapışkanlı not kağıtları, gözünü yormaması için şık bir masa lambası hoş birer hediye alternatifi olabilir.

Kişiye özel


Ve tabii ki Yılın En İyi Öğretmeni Oscar’ından kedisiyle beraber çekilmiş fotoğrafınızın üstüne basıldığı yastığa kadar öğretmeninizin zevkine ve hayatına dokunan kişiselleştirilmiş hediyeler de alarak yüzlerinde bir gülümseme yaratabilirsiniz.

İLGİLİ ÜRÜNLER