GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Güzel 28 Kedi Taşıma Çantası

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Güzel 28 Kedi Taşıma Çantası

1738
main

Minik dostunuzla seyahat etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Karşınızda en güzel kedi taşıma çantaları.

Taşıma çantası söz konusu olduğu zaman küçük dostlarımız için özenle seçim yapmamızda fayda var. Özgürlüklerine düşkün olan kediler, bir yere kapatılmayı pek sevmezler. Bu yüzden genelde kedi taşıma çantaları hem kediler hem de sahipleri için zaman zaman stres kaynağı olabiliyor. Gelin, en güzel kedi taşıma çantaları arasından kediniz için en doğru olanı seçin. Ayrıca kediniz için evinizde özel bir köşe hazırlamak istiyorsanız, Kediler İçin Yatak Önerileri yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Astronot kediler


Hem sizin hem de kediniz için oldukça eğlenceli olan bu yeni kedi taşıma çantaları en güzel tasarımlar arasında yer alıyor. Sırt çantası olarak kullanılan bu çantalar, yuvarlak bir pencereye sahip. Bu sayede siz sırtınızda kedinizi taşırken, minik dostunuz da sizinle birlikte dünyayı keşfetme imkanı yakalıyor. Hem taşıması çok kolay hem de kediniz içinde rahat hareket edebiliyor.

Klasik kutu çantalar


Kedi taşıma çantalarının çoğu kapak dahil üç parçadan oluşan klasik kutulardır. Üst kısmının alt taraftan ayrılabiliyor olması veteriner ziyaretlerinde size kolaylık sağlar. Bu tür çantalardan almayı düşünüyorsanız, bağlantı noktalarının sağlam olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Taşıma kolaylığı


Klasik dörtgen kutu şeklindeki kedi taşıma çantaları, kediniz büyüdükçe ve ağırlaştıkça size taşıma konusunda zorluk yaşatmaya başlayabilir. Bu yüzden ergonomik açıdan sizin için daha uygun olan tasarımları seçebilirsiniz.

Kumaş çantalar


Normal kedi taşıma kutularına göre daha hafif olan kumaş taşıma çantaları , özellikle şeffaf modelleriyle hem meraklı minik dostunuzun etrafında olup bitenleri rahatça görmesini sağlıyor hem de size taşıma kolaylığı sunuyor.

Şık tasarım


Kedi taşıma çantalarında alışık olduğumuz modellerin yanı sıra farklı tasarımlar da mevcut. Hasırdan tasarlanmış bu şık kedi taşıma çantası aynı zamanda onun evde en sevdiği yeri olabilir. Zeminine yerleştireceğiniz yumuşacık bir örtü evde kedinizin uyku keyfi yapmasını sağlarken, seyahat sırasında da kedinizin geniş alanda rahat hareket edebilmesine olanak tanıyor.

Farklı modeller


Çok işlevli çantalar hem kediniz hem de sizin için konforlu bir seyahat imkanı sunuyor. Küçük dostlarımız bazen tahmin ettiğimizden daha ağır olabiliyor ya da uzun mesafe taşımanız gerektiğinde belli bir yerden sonra ağırlıkları bizi yorabiliyor. Bu yüzden tekerlekli tasarımlardan rahat nefes alıp vermelerine imkan sağlayan özel hava sirkülasyonlu modellere birçok seçenek arasından kediniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.